З Умані на фронт поїхав “Камаз”, який возитиме воєнні вантажі

21 квітня 2015, 07:22

1

«Уманьферммаш» виділив для армії зі своїх резервів  тягач з 12-метровим напівпричепом. Це вже другий автомобіль, який відправляє завод у зону АТО, інформує Урядовий кур'єр

Нещодавно уманці проводжали на передову АТО великоваговий транспортний засіб — «КамАЗ» 5410, який транспортуватиме на фронті воєнні вантажі. За погодженням з військовим комісаріатом "Уманьферммаш" виділив для армії зі своїх резервів цей тягач з 12-метровим напівпричепом. Уманські майстри підготували автомобіль для роботи у фронтових умовах: зміцнили всі основні вузли, перебрали ходову частину, у просторій кабіні обладнали спальне місце. Заводські  водії перегнали машину до центру військової підготовки у Переяславі-Хмельницькому Київської області, а звідти його шлях проліг на схід для обслуговування фронту.

До речі, «КамАЗ» — не перший автомобіль з «Уманьферммашу» для бійців АТО: ще восени (за ініціативи генерального директора заводу депутата Черкаської обласної ради Анатолія Ліпкана) трудовий колектив зібрав кошти на «джип». Новий автомобіль розфарбували у камуфляж (заводчани  прозвали його «долматином») і з черговою поїздкою уманських волонтерів відправили на схід.

За відгуками учасників боїв, узимку добре прислужилися їм в окопах майже три десятки пічок-«буржуйок», виготовлених на експериментальній дільниці «Уманьферммашу». До речі, нині в українському війську в зоні АТО служать семеро працівників підприємства. Завод переказує для кожного середньомісячний заробіток і за потреби допомагає родинам фронтовиків. Зв’язок мирного підприємства зі Збройними силами постійно зміцнюється.

Поділитись

Коментарі

Вгору