На зміцнення армії від черкащан надійшло 15,2 млн грн військового збору

21 квітня 2015, 07:00

ато гроші

За січень – березень п.р. платниками м. Черкаси сплачено майже 15,2 млн. грн. військового збору. А вже в квітні цього платежу надійшло в сумі понад 3,2 млн. грн.

Про це повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам, що оподаткування військовим збором за ставкою 1,5% буде здійснюватись до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

З 1 січня 2015 року об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку. Платниками податку є: фізична особа - резидент, яка отримує доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи із джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Таким чином, оподаткуванню військовим збором підлягатиме загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, який підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Відповідні зміни внесено Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

З офіційними роз’ясненнями від Державної фіскальної служби України щодо особливостей оподаткування військовим збором, платники можуть ознайомитись на офіційному сайті служби (www.sfs.gov.ua) у розділі Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (“ЗІР”). Також консультації з питань податкового та митного законодавства платники можуть отримати за тел.

0-800-501-007 (дзвінки зі стаціонарних телефонів - безкоштовні).

Поділитись

Коментарі

Вгору