З такими темпами рік ремонтуватимуть, – у мережі з’явилося відео робіт на дамбі

29 червня 2017, 10:08

У спільноті "Типові Черкаси" у Facebook опублікували відео дамби під час ремонтних робіт. Як зазначає автор відео Олександр Постол, ролик знято 27 червня близько о 13:15 годині, пише vikka.ua.

"Як бачимо, десятки робітників та безліч техніки, не покладаючи рук, роблять все можливе, аби якомога швидше завершити роботи на надважливому для міста об'єкті", – з іронією написали у спільноті.

Черкаські користувачі Facebook в соцмережі активно обговорювали такий "швидкий" ремонт. Деякі з черкащан вважають, що міст ремонтуватимуть рік.

 

Нагадаємо, на час ремонту проїзд через міст буде дозволений лише у визначені години ("вікна"): щодня з 6.00 до 9.00; з 16.00 до 19.00. Згодом, орієнтовно через два тижні, рух у "вікна" буде дозволений лише автобусам і спецтранспорту.

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо. Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

Поділитись

Коментарі

Вгору