З початку року в Золотоніському районі укомплектували 900 вакансій

30 серпня 2017, 06:39

Упродовж січня-серпня 2017 року Золотоніський міськрайонний центр зайнятості надав місцевим роботодавцям більше 7 000 інформаційних та консультаційних послуг, у тому числі шляхом відвідування роботодавців безпосередньо на виробництві, в установах та організаціях, інформує Золотоніський міськрайонний центр зайнятості.

За сприяння центру зайнятості із 922 заявлених місцевими роботодавцями вакансій забезпечено кваліфікованими кадрами 900 вакансій, що становить 98 відсотків від потреби Переважна більшість з них були призначені на посади укладальників-пакувальників, операторів виробничої дільниці, продавців, охоронців, водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, птахівників та інші.

Упродовж цього періоду роботодавці також організовували громадські роботи та роботи тимчасового характеру, в яких взяли участь 281 особа та було укладено 50 договорів на працевлаштування після закінчення професійного навчання. Для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці для 232 осіб було організовано професійне навчання з метою здобуття ними відповідної кваліфікації або приведення у відповідність до сучасних вимог. За сприяння міськрайонного центру зайнятості створено 8 нових робочих місць, які всі укомплектовані.

Одним із прикладів тісної співпраці центру зайнятості з місцевими роботодавцями є співпраця з Золотоніською філією ПП «Агроспецпроект», яка за 12 років свого існування, здолавши шлях від виконання замовлень по переробці овочів для інших підприємств,  зайняла провідні позиції серед виробників консервів бобової групи та цукрової кукурудзи на українському ринку. Наразі підприємство представляє продукцію під власними торговими марками та продовжує виробництво продукції для інших компаній та приватних торгових марок.

- Тільки упродовж трьох останніх років співпраці за сприяння центру із 430 заявлених роботодавцем вакансій 409 укомплектовано, що становить 95 відсотків. Саме з початку цього року підприємство найбільше потребувало працівників для підготовки до сезону переробки та консервування молодої кукурудзи та зеленого горошку. Протягом цьогорічного сезону майже 100 колишніх безробітних знайшли роботу на «Агроспецпроект» та працевлаштовані на посади електриків, електрогазозварників, операторів виробничої дільниці, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників та водіїв навантажувачів, - повідомила директор міськрайонногоцентру зайнятості Людмила Павліченко. - Водночас на цьому підприємстві більшість безробітних за сприяння центру пройшли стажування, професійне навчання та підвищили свою кваліфікацію.

На цей час найпопулярнішими вакансіями Золотоніщини, які пропонують місцеві роботодавці до укомплектування є – оператори виробничої дільниці, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, укладальники-пакувальники готової продукції, сімейні лікарі та молодша медична сестра.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору