З початку року на Черкащині з боржників стягнуто 100 млн грн аліментів

20 жовтня 2018, 15:17

З початку року на Черкащині з боржників стягнуто 100 млн грн аліментів

У Черкаській області державна виконавча служба стягнула 100 млн грн аліментів на користь 16 тисяч дітей, що майже вдвічі більше, ніж торік.

Це стало можливим завдяки роботі законів #ЧужихДітейНеБуває, що передбачають цілий ряд санкцій для злісних неплатників аліментів: тимчасове позбавлення права виїзду за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання; штрафи та сплату виконавчого збору; позбавлення можливості займати високі державні посади тощо.

– Мін'юст знайшов реальні засоби впливу на тих батьків, які приховували офіційні доходи і роками не платили кошти на утримання власних дітей. Частина з них не лише погасила заборгованість, а й продовжує надалі регулярно платити аліменти, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Привчити українців відповідати за утримання і розвиток своїх дітей – основна мета прийнятих законів. Наразі на Черкащині 6,2 тис осіб мають заборгованість з виплати аліментів за 4 місяці й більше. З них 4,5 тисячі заборгували більш, ніж за рік і сплачуватимуть заборгованість з урахуванням штрафу та виконавчого збору.

За інформацією прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору