На Черкащині керівник філії “Черкасиобленерго” погорів на хабарі 5 тис. доларів

20 жовтня 2018, 13:49

На Черкащині керівник підприємства електромереж погорів на хабарі 5 тис. доларів

У п'ятницю, 19 жовтня, було припинено діяльність керівника одного із районних підприємств електромереж (РЕМ) ПАТ "Черкасиобленерго", який вимагав від підприємця 5 тисяч доларів США за вчинення дій з використанням наданих повноважень в сприянні підприємницької діяльності, залучивши посередника.

Правоохоронці вилучили обумовлену суму коштів у посередника. Наразі вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження начальника РЕМ й затримання його в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного злочину.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішуватиметься питання щодо повідомлення службовій особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Санкція ч. 4 ст. 368-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору