З Німеччини до Черкас повертається “фан” Одарича

22 вересня 2015, 14:27

1442662380_19Відомий у Черкасах Денис Колесник, який неодноразово брав участь у виборах міського голови Черкас, суворо критикуючи Сергія Одарича під час ведення компанії, повідомив, що повертається з Німеччини на Батьківщину, пише Провінція.

"Мої вітання, шановні друзі, та й ворогам не хворіти! - пише Денис Колесник у Facebook. - Останнім часом, проживаючи у Німеччині, я дуже уважно моніторів місцеві події мого рідного та найулюбленішого міста на світі – Черкас. І знаєте, чим ближче до виборів, тим більше відчуття, що майстерний лиходій Одарич у черговий раз хоче зґвалтувати наші мізки своєю мерзенною, брудною і безпринципною брехнею! Але найстрашніше в тому, що стиль інформаційної політики Одарича зіставимо з нинішньою політикою Путіна. «Чим більша брехня, тим швидше в неї повірять!». Ця фраза часто приписується міністрові пропаганди гітлерівської Німеччини Йозефу Геббельсу. Насправді це перефразована цитата з книги «Моя боротьба» Адольфа Гітлера: «Широкі маси швидше стають жертвами великої брехні, ніж маленької». І нинішня політика російських телеканалів яскраве тому підтвердження!

Спостерігаючи це чергове політичне дежавю, я прийняв для себе дуже непросте, але важливе рішення. Я не маю жодного морального права залишатись байдужим до того, що цей безпринципний цинік зухвало та натхненно доруйновує, в фінансових інтересах свого «клану» те, що він ніколи не будував.

Я повертаюся у Черкаси! Незважаючи на купу факторів, які говорять мені проти! Я інакше не можу! Тільки разом ми зможемо побороти ту заразу, яка окупувало наше місто протягом останніх 8 років. І я щиро сподіваюсь, що зможу внести свою «лепту» у перемогу «здорового глузду» над «великою брехнею», яку нам майже десятиріччя «намотує» пан, місце якого вже давно в сміттєвому контейнеру Черкаської історії!"

Коментарі

Вгору