З лопатами і відрами: у Черкасах працівниці дитсадка перетворюють підвал в укриття

14 червня 2022, 19:00

Фото: Суспільне. Черкаси

У Черкасах дитсадок "Волошка" готується до початку роботи. Там з підвального приміщення треба винести з тонну землі — таким чином працівниці дитсадка створюють укриття, пише Суспільне.

В умовах воєнного стану для відновлення роботи дитсадка наявність укриття – обов’язкова умова, розповіла директорка Ірина Пилипенко.

Нині у виховательок, помічниць, кухарів дитячого садка "Волошка" ранок починається з відрами та лопатами.

"Мені морально це робити важче ніж фізично. Фізично вже звикла, як то кажуть, ввійшла в колію. Аби вже діти вернулися швидше і працювати краще з дітьми, ніж отак".

У підвалі, де буде укриття для дітлахів, нині насип землі заввишки з кімнату. Тепер всю цю гору треба винести. Серед працівників переважно жінки, розповіла помічниця виховательки Катерина Володимирівна. Зараз їм вкрай потрібна допомога.

"Працівники наші – це сторожа тільки – троє чоловіків. Решта — це все жінки, молоді в основному жінки",— пояснила пані Катерина.

Землю з підвалу виносять та висипають на трактор. За словами директорки, зараз без такого сховища ніяк, лише за його наявності заклад може працювати.

"Треба відчинятися, працювати на нашу перемогу. Хочеться зробити своє сховище для нас, для наших дітей", — розповіла Ірина Пилипенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору