З 23 травня Черкащина може залишитись без електропостачання

18 травня 2017, 15:14

Фото: Про все

23 травня працівники ПАТ"Черкасиобленерго" з усієї області оголосять загальний безстроковий страйк, у ході якого цього ж дня буде проведено одноденний попереджувальний страйк. Подальші страйкові дії визначатимуться страйковим комітетом за погодженням з трудовим колективом. Про це було прийнято відповідні рішення структурними підрозділами підприємства, повідомляє сайт енергопостачальної компанії.

Таке рішення на власних зборах вже прийнято низкою районних електромереж, зокрема Городищенською, · Звенигородською, Золотоніською,  Катеринопільською,  Корсунь-Шевченківською, Монастирищенською, · Тальнівською, Христинівською, Чорнобаївською та Шполянською. У той же час відокремлений підрозділ Черкаський міський РЕМ перебуває в стані страйку з 26 квітня.

Причиною таких протестних дій працівники "Черкасиобленерго" називають чотиримісячну заборгованість із заробітної плати, а головні вимоги страйкарів - це її погашення в поdному обсязі, своєчасна виплата зарплатні в подальшому, а також створення нормальних умов праці та надання можливості виконувати свої функціональні обов’язки.

Також підприємство інформує, що усі роботи, в тому числі і невідкладні, будуть виконуватися за погодженням із страйковим комітетом відповідного структурного підрозділу. На період страйку всі можливі дії енергетиків будуть спрямовані лише для запобігання виникнення небезпечних ситуацій та недопущення ураження електричним струмом населення.

Коментарі

Сосед сказав:

Так безстроковий чи одноденний страйк?
Це так, полякать?

Dom сказав:

Одноденний попереджувальний страйк оголосив тільки колектив апарату управління ПАТ Черкасиобленерго, а всі інші РЕМи оголосили безстроковий СТРАЙК.

комірник сказав:

Цікава позиція апарату управління, то решту запишіть на віхідні дні. Якось по-єврейському….

Черкащанка сказав:

Сьогодні страйкарі були біля Білого дому, так до них ніхто і не вийшов. Схоже, очільники міста і області не сприймають серйозно цю проблему. Їм байдуже, що 4 місяці люди без з/п (сьогодні 2 жінки збирали людям на хліб), а місто може опинитися у темряві? Якщо це питання без уваги з боку влади,(а страйкують вже 3 тижні і ніякого результату), чому не втрутиться Прем”єр, який може вирішити цю проблему? 1 млрд. на блокування сайтів є, а людям на з/п грошей немає?

Андрей сказав:

очень жаль, что на эту важную проблему наши керивныки забили болт. но, если ребята надумают все таки вырубить свет, то многие другие останутся также без работы, я в том числе. ничего личного, но я буду принимать меры против черкассыоблэнерго.

Олександр сказав:

На Азоті також без зарплати, як би могли то вимкнули не тільки світло! все правильно страйкуйте як можете, хай хоч задумаються політики!

Возмущенные сказав:

Почему бастующие отыгрываются на жителях!!!???
Пусть идут под окна Порошенко и объявляют голодовку!
Народ тут при чем???
Дебилы!

Вгору