З 22 червня проїзд мостом через Дніпро можливий лише за графіком, – поліція

21 червня 2017, 12:58

Ще сьогодні проїхати мостом через Дніпро можна у будь-який час, а вже від завтра (22 червня) транспорт зможе курсувати лише у пропускні години. Тобто із 6:00 до 9:00 та із 16:00 до 19:00.

- Сьогодні рух по дамбі ще більш-менш відкритий. Та завтра вже остаточно рух перекривається і машини пропускатимуть згідно з графіком у визначені години, - повідомила в коментарі «Про все» прес-офіцер патрульної поліції Черкас Зоя Вовк. - В інші години – рух заборонено.

Патрульні просять водіїв поставитися до ситуації  із розумінням і чекати на пропускні години.

- Навіть, якщо хтось із хамовитих водіїв прорветься, то на мосту просто "упреться" в техніку і проїхати далі не зможе, - додає Зоя Вовк. - Тому просимо всіх водіїв дотримуватися графіку. Тож вже завтра з 9 години проїзд буде перекритий до 16:00.

У поліції не виключають, що на дамбі у пропускні години можуть утворюватися затори.

Нагадаємо, через міст у визначений графік пускатимуть автівки вагою до 5 тонн.

Поділитись

Коментарі

Віктор сказав:

За останній тиждень ця інформація мінялась два десятки раз. Може нарешті знайдеться якесь джерело, що не буде користуватись почутим на базарі, а даватиме достовірні дані.

ольга сказав:

Чому так довго ремонт мосту ?
Чому не зробити пропустні 07-19год.коли сезон в розпалі відпустки ті хто це придумав нехай самі попробують поїзд ити.

олександр сказав:

Ремонтуйте міст вночі,як у других країнах світу,за людей подумайте,3райони без сполучення,на дізель не втовпишся,велике спасибі шкода,що крил не має,можна було пере летіти.

Вгору