З 1 березня у Каневі буде підвищено тарифи на водопостачання

09 лютого 2018, 09:33

Днями відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. Цього разу члени виконкому були змушені піти на непопулярні кроки – ухвалили рішення про підвищення вартості послуг водопостачання й водовідведення, пише Нова доба

На початку січня ц.р. КП «Управління ВКГ» звернулося до міського голови із проханням розглянути розрахунки коригування тарифів встановлених з 10 серпня 2017 року. Коригування, пов’язане із збільшенням мінімальної заробітної плати з 1 січня ц.р. відповідно до ст. 8 ЗУ «Про Державний бюджет на 2018 рік». Як повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, в середньому тариф підвищиться на 9%. Проект рішення пройшов відповідну процедуру оприлюднення. Також питання обговорювалося на засіданні робочої групи за участі депутатів міської ради. Усі пропозиції було враховано.

Відтак, члени виконкому рішенням №26 від 07.0.2.2018 року «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем ) затвердили нові тарифи в наступних розмірах, а саме для:

1.1. Населення:
- централізоване водопостачання: - 13,08 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 14,10 грн. за 1 м. куб.
- послуга з централізованого постачання холодної води
(з використанням внутрішньобудинкових систем) - 13,68 грн. за 1 м. куб.
- послуга з централізованого водовідведення
(з використанням внутрішньобудинкових систем) - 14,76 грн. за 1 м. куб.
1.2. Бюджетні установи :
- централізоване водопостачання: - 13,08 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 14,10 грн. за 1 м. куб.
1.3 Інші споживачі:
- централізоване водопостачання: - 17,34 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 19,32 грн. за 1 м. куб

За відповідне рішення проголосувало 7 членів виконкому, 1 – утримався. Нові тарифи ввійдуть в дію вже з 1 березня ц.р.

Черкащанка сказав:

А потім – газ, а потім опалення, гаряче водопостачання, світло…І так до безкінечності. Поки все житло не перейде у власність багатого “Буратінки”, бо утримувати його люди будуть не в змозі. Навіть із субсидією, бо весь час змінюються норми, стандарти та підхід до надання субсидій. Віджим бізнесу, віджим телеканалів, віджим житла – це що, збулася наша мрія про вільне та щасливе життя у незалежній Україні?

Вгору