Юрій Ткаченко хоче збільшити фінансування однієї з черкаських шкіл

18 квітня 2014, 19:44

Черкаську спеціальну загальноосвітню школу № 37 для дітей з вадами слуху передадуть на баланс області. Це дасть можливість збільшити фінансування для закладу з 1200 млн. грн. до 5 мільйонів гривень.

Про це заявив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який завітав у заклад для вітання учнів з наступаючим святом Великодня, інформують у прес-службі облдержадміністрації.

54 вихованці закладу отримали від обласного очільника у дарунок паски. Під час спілкування діти мовою жестів розповіли про себе, про улюблені предмети, майбутні професії та подарували вишиту картину.

- Заклад цілком заслуговує, аби ним опікувалась область, адже тут дуже багато учнів з районів і батьки вимушені знімати житло у Черкасах, щоб діти повноцінно навчались, - зауважив Юрій Ткаченко. – Для мене головне щоб діти, яких природа обділила повноцінним слухом, не почувались ущемленими у навчальному процесі. Для цього потрібно перш за все допомогти фінансово, тим паче, що можливості у обласного бюджету освітньої галузі для цього є.

Голова ОДА зазначив, що на обласному утриманні перебуває три навчальні заклади з Черкас, які отримують щорічно близько п’яти мільйонів гривень. Школа № 37 отримує у рік з міського бюджету близько 1,200 млн. гривень, з яких лише 9 тисяч гривень йде на розвиток закладу. Левову частку фінансування з’їдає заробітна плата – 900 тисяч гривень та комунальні послуги – близько 300 тисяч.

Юрій Ткаченко повідомив, що процес передачі закладу з міста у область займе кілька місяців і вже з наступного навчального року школа отримуватиме збільшене фінансування.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору