Юніорська збірна України, у складі якої спортсмени Черкащини, стала чемпіоном Європи

11 грудня 2020, 21:44

Гімн України пролунав на чемпіонаті Європи на честь збірної команди України. З 9-го до 13-го грудня в турецькому Мерсіні триває 34-й чоловічий чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед дорослих і юніорів. Юніорська національна команда України виборола «золото» на чемпіонаті Європи з гімнастики спортивної.

До складу команди із 5 спортсменів увійшли двоє черкащан: вихованці ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ Ілля Ковтун та Іван Севрук. Такий результат на змаганнях світового рівня гімнасти здобули вперше.

Перемогою завершився перший змагальний день, коли відбувалися командні виступи. Команду вже відзначили нагородами. «Золоту» медаль вручили й тренеру, яка підготувала чемпіонів, – черкащанці Ірині Надюк.

На черзі в наступні дні – ще низка індивідуальних виступів Іллі та Івана. Ілля Ковтун ще матиме змогу продемонструвати свої вміння в індивідуальному багатоборстві та у чотирьох фіналах різних вправ. Іван виступить у фіналі однієї вправи. Таку можливість вони здобули за результатами відбору.

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору