Юні художники прикрашають дитячі лікарні Черкас яскравими малюнками

03 березня 2016, 18:39

Безымянный

Замість коридорів з однотонними стінами – фантастична країна із героями улюблених мультфільмів та казок. У Черкасах стартував проект «Я хочу жити у кольоровому світі». Більше 30 учнів та студентів узялися урізнобарвлювати лікарські заклади. Спершу розписали стіни неврологічного відділення Черкаської міської дитячої лікарні, інформує ЧСН.

На стінах, які ще донедавна були непримітного кольору, нині розважаються ведмедики, крокують лунтики, та нюхають квіти мультяшні зайці.

Казкові персонажі улюблених мультфільмів і казок оселилися на стінах Черкаської міської дитячої лікарні. Обирали ілюстрації організатори разом з дитячими психологами та лікарями. Ці малюнки додають маленьким пацієнтам впевненості та допомагають легше витримувати складні лікувальні процедури і впевнено перемагати недуги, - кажуть фахівці.

До розпису стін у лікарняних установах долучилися уже 8 навчальних закладів Черкас.

Таку кольорову ідею ініціатори проекту привезли з Європи. Міська дитяча лікарня – тільки перший заклад, який розмалюють у Черкасах. І це лише початок, уже є замовлення на створення весняного настрою у ще двох приміщеннях.

Такий кольоровий проект порадує малюків, сприятиме їхньому естетичному вихованню, розвитку, успішному лікуванню, навчанню та допоможе відчути себе захищеними, оточеними турботою та любов’ю, -- впепвненні організатори. І запрошують усіх охочих долучитися до акції.

Поділитись

Коментарі

Вгору