Їх поєднала Служба порятунку: романтичні історії кохання сімейних пар черкаських рятувальників

14 лютого 2024, 21:31

До Дня закоханих пресслужба ГУ ДСНС в Черкаській області підготувала романтичні історії сімейних пар, які працюють у Службі порятунку Черкащини.

Родина Федорових з Уманщини. Вона - інспектор, він - пожежний-рятувальник. У 2014 році під час чергової робочої поїздки Наталія та Володимир зустрілися поглядами, а через рік і побралися. Невдовзі у них з`явився син Марк, який вже сьомий рік радує тата та маму своїми успіхами та понад усе мріє наслідувати своїх батьків - бути пожежним.

І хоч, через брак часу, Федоровим не завжди вдається приділяти достатньо уваги родині, проте завжди намагаються знаходити можливість, аби провести час разом.

“Найважливіше у відносинах взаємоповага та підтримка”, - переконані Наталія та Володимир.

Родина Дубин зі Звенигородки - Дарина та Микола. Зародилося їх кохання у студентські роки. Ще тоді у 2017 році Микола помітив тендітну та сором`язливу дівчину і зрозумів, що це його доля. Відтоді, вони як одне ціле, і вдома, і на роботі. Дарина працює інспектором, а Микола - начальником караулу. Одружилася пара лише минулого року та впевнено будує плани на майбутнє й мріє про перемогу.

“Секрет сімейного щастя - кохання та спільні інтереси”, - кажуть закохані.

Сім`я Ілони та Андрія Борщів з міста Черкаси. У 2011 році, будучи ще студентами, пара закоханих вирішила назавжди поєднати серця та одружилися. Наразі родина виховує 10-річну донечку Аліпію та 4-річного Марка, який вже хоче стати вогнеборцем.

У Андрія та Ілони є незмінна традиція - відпочинок на природі, яку полюбляють усі члени сім`ї. Подружжя намагається нічого не відкладати на потім, підтримувати один одного та наближати перемогу.

“Довіра один до одного та кохання, саме це допомагає зберегти гармонію у родині”, - каже пара.

Родина сапера та інженера з охорони праці ДСНС - Олександр та Юлія Максимченко. 2014 рік став для пари доленосним, адже одного зимового дня вони зустрілися і покохали один одного. Тривалий час відносини Сашка та Юлії були на відстані, розриваючись між двома містами, їм все ж таки вдавалося зберегти кохання та стосунки. І одного дня Олександр, взявши ситуацію у свої руки, зробив пропозицію Юлії. Невдовзі у пари народилася донечка Поліна, якій вже 6 років.

Небезпечна професія Олександра змушує Юлію хвилюватися щоразу, як він вирушає на ротацію. Однак, завжди підтримує чоловіка, довіряє його професіоналізму й з нетерпінням чекає вдома.

“У відносинах важливо поступатися один одному та цінувати час проведений разом”, - зізнається подружжя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору