Єврейський Новий рік в Умані цьогоріч виявився несвятковим (фото)

18 вересня 2020, 20:00

В Умані готуються до святкування єврейського Нового року, Рош ха-Шана. Туди традиційно з'їхались хасиди, адже у місті є могила засновника їх релігійної течії Раббі Нахмана. Однак вдалося приїхати не усім охочим через пандемію COVID-19, що неабияк засмутило паломників.

Речник поліції Ізраїля Міхаель Зінгерман розповів кореспонденту 24 каналу, що хасиди дуже сумують через те, що у 2020 році дуже мало паломників. До прикладу, у 2019 році їх було приблизно 50 тисяч.

- Пусто, на жаль. Вони сумні, бо багато їх друзів сюди не приїхали. Атмосфера несвяткова, – заявив Зінгерман. Він зазначив, що правоохоронці вже зафіксували кілька порушень правил карантину.

Багато хасидів відмовляються одягати маски, тому ми з колегами намагаємось застосовувати методи для врегулювання ситуації,
– сказав Зінгерман.

В Умані облаштували блокпости. Їх щонайменше 4. Одні працюють на в'їзд, а інші – на виїзд з міста. Розділили їх для того, щоб розвантажити трасу та швидше перевіряти автівки.

Нагадаємо, на КПП постійно чергує поліція, Нацгвардія, представники органів місцевого самоврядування та інших служб, які відповідають за дотримання епідситуації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ігор :

Шана Това уметука 5781 хаверим🇮🇱❤🇮🇱❤🇮🇱❤🇮🇱❤🇮🇱❤🇮🇱❤

Вгору