Єврейське кладовище у Черкасах можуть відреставрувати та охороняти

04 березня 2019, 13:29

"Європейська ініціатива єврейських кладовищ" (EJCF) - неурядова організація, яка планує зайнятися обстеженням єврейських кладовищ на території декількох країн Європи за допомогою дронів - повітряних безпілотників, щоб створити карту поховань. Оглянуті захоронення планують відреставрувати та доглядати в подальшому. 

Як повідомляє сайт jewishnews, такі дослідження буде проводитися на території тих країн, де Холокост залишив відчутний слід. Планується обстеження єврейських кладовища України, Литви, Словаччини, Молдови та інших держав.

Ініціатива буде фінансуватися за допомогою ЄС.

- Ми не тільки займаємося пошуком єврейських поховань, а й зведемо огорожі навколо цих кладовищ, щоб люди знали, що тут поховані євреї, - заявив виконавчий директор неурядової організації EJCF Філіпп Кармел.

EJCF проситиме добровольців з України, Литви та інших країн надати допомогу в пошуку кладовищ і складанні карти-плану поховань. Окрім цього, окремі добровольці будуть найняті, щоб доглядати за могилами.

 

Беспредел сказав:

Бред с какого перепуга охранять жидов
По хорошему нужно грейдером снести там все и построить трц

Черкащанка сказав:

Это цинично. На костях строить ТРЦ.

Дмитро сказав:

Його треба перенести звідси. Тим більше, що це лише дрібна частина від самого кладовища, яке під будинками і вулицями в цьому мірорайоні. Але кладовище серед жилих будинків, це нісенітниця…

Ольга сказав:

Як ви собі це уявляєте – “перенести” кладовище? Із кістками?
Тоді треба “перенести” і кладовище на Пушкіна, воно майже у центрі. І кладовище на Сагайдачного – воно теж у межах міста. Навіть уявити не можу, ЯК ЦЕ – “перенести”? Може, підкажете?

Ольга сказав:

Гостю в 13.32. А що, ж…ди – не люди? Та ви живете серед них! Може, досить вже цієї неповаги то до ж…дів, то до росіян. Тоді ВАС ЗА ЩО любити?

Вгору