Яценюк залишається прем’єром, Гройсман – новий спікер

30 жовтня 2014, 20:21

0ed44e49a47a50ed3908c608ea2d1994

Блок Петра Порошенко і "Народний Фронт" досягли коаліційної угоди щодо принципів формування Кабміну і керівництва Верховної Ради.

Всупереч очікуванням, квотного розподілу посад в уряді не буде. Прем'єром залишається Арсеній Яценюк, і він сформує уряд "під себе".

Про це повідомили джерела "Обозревателя".

Яценюк взяв на себе зобов'язання спочатку провести серйозну реформу Кабінету міністрів, зменшити кількість міністерств, скасувати посади віце-прем'єрів, на наступному етапі - провести серйозні зміни в економіці. За Блоком Петра Порошенко залишаються контрольні інститути влади.

Спікером парламенту стає Володимир Гройсман, відповідно - він же буде лідером більшості.

Одночасно відразу кілька джерел підтвердили, що сторони "практично досягли угоди" з приводу принципів формування коаліції, і залишаються тільки "незначні деталі".

Як повідомляв "Обозреватель", з'явилася інформація, що президентський "Блок Петра Порошенко" і прем'єрський "Народний фронт" досягли домовленості про формування коаліції за результатами виборів до Верховної Ради, згідно з якою Арсеній Яценюк, швидше за все, збереже за собою крісло прем'єра.

Нагадаємо, за словами заступника глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, більшу частину угоди про коаліцію в новообраній Верховній Раді складають домовленості про реформи.

Вчора керівник виборчого штабу "Блоку Петра Порошенко" Віталій Ковальчук заявив, що на посаду прем'єр-міністра України претендують як мінімум два кандидати.

Новостая лента про последние события в мире  оперативно сообщит самую актуальную и уникальную информацию.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору