Вихідними в Черкасах мірятимуться м’язами та красуватимуться в бікіні

30 жовтня 2014, 19:00

1191

Майстри бодібілдингу та фітнесу змагатимуться у Черкасах вихідними. 1-2 листопада у Палаці культури «Дружба народів» відбудеться чемпіонат України з чоловічого бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, фізік та жіночого фітнесу, бодіфітнесу, фізік і фітнес-бікіні. Вхід на чемпіонат платний, квитки коштують від 50 до 100 гривень залежно від рівня змагань. 

Про це інформує  remarka.

Боротьбу за перемогу вестимуть майже 250 спортсменів, серед яких будуть переможці та призери чемпіонатів світу, Європи та України. Буде розіграно 33 комплекта медалей. Змагатимуться спортсмени два дні, починаючи з 1 листопада. Чемпіонат відкриє о 10.00 змагання з дитячого фітнесу. Вхід платний – 50 гривень. Того ж дня о 13.00 почнуться напівфінали і фінали категорій: юніори – бодібілдинг, юніори – класичний бодібілдинг, ветерани бодібілдингу, чоловіки – класичний бодібілдинг, жінки – бодіфітнес, чоловіки – фізік, жінки– фізік, юніори – фітнес-бікіні.

У неділю, 2 листопада, о 13.00 розпочнуться напівфінали і фінали таких категорій: чоловіки – бодібілдинг, жінки – фітнес-бікіні, жінки – фітнес та чоловіки – фітнес. Квиток на фінальні змагання останнього дня коштує 100 гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору