Яценко здійснює непрямий підкуп виборців по округу №200

09 жовтня 2014, 09:27

Білборд кандидата А. Яценка

Антон Яценко (народний депутат), який нині балотується по округу № 200 активно працює на своєму окрузі. Протягом місяця він встановлює зупинки, дитячі майданчики, сонячні батареї, ремонтує дороги тощо із зазначенням свого імені. Зауважимо, що згідно закону такі дії мають ознаки непрямого підкупу виборців.

Про це повідомляє ГМ ОПОРА.

Так, вчора (7 жовтня) у місті Монастирище встановили ліхтарі по вул. Шевченка від народного депутата А. Яценка. Цікаво те, що автовишки на яких здійснювалися роботи були з київськими номерами (АА) та з наклеєними на лобовому склі перепустками для проїзду на територію авіаційного суб’єкта ДП МА «Бориспіль».

Окрім цього, продовжуються ремонтні роботи Монастирищенського районного будинку культури від депутата. Також у Монастирищі, Христинівці, селах Шукайвода та Вікторівка встановлені дитячі майданчики. А на центральному вокзалі Монастирища розміщені повідомлення про проект «Зручний транспорт» нардепа А. Яценка щодо покращення умов перевезення на приміських маршрутках округу. Також за сприяння нардепа встановлені сонячні батареї в Умані, Монастирищі та Христинівці.

Активно робота ведеться також і у селах округу. Наприклад, у селі Паланка розклеєні оголошення про те, що нардеп засипав щебеневою сумішшю дорогу Паланка-Синиця. А у приміщенні Орадівської сільської ради розміщено оголошення про додаткові напрями автобусів. Крім цього, від народного депутата активно встановлюють автобусні зупинки, зокрема таку зупинку помічено у селі Шукайвода Христинівського району.

Зауважимо, що згідно ст. 74, п. 14 закону «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

Додамо, що Антон Яценко нині перебуває у групі «Економічний розвиток», до цього також член фракції Партії Регіонів. З 2007 по 2012 рр. – народний депутат VI скликання від Блоку Юлії Тимошенко, з 2011 року – член Партії Регіонів. Від цієї ж партії балотувався на парламентських виборах у 2012 році. Проте цікаво і те, що Антон Яценко іде на вибори як самовисуванець та безпартійний, про що наголошує на білбордах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору