Яценко подарував онкохворим Уманщини сучасне медичне обладнання

28 листопада 2014, 17:56

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Народний депутат Антон Яценко, вдруге обраний в одномандатному виборчому окрузі №200, подарував паліативному відділенню Уманської міської лікарні сучасне медичне обладнання.

В Умані, Монастирищенському та Христинівському районах на онкозахворювання страждають понад 5 тисяч людей, які потребують паліативної допомоги – підтримуючого лікування. Забезпечення максимально можливої якості життя людини з невиліковною хворобою вимагає наявності відповідного медичного обладнання. Відтепер жителям округу не доведеться їздити за сотні кілометрів до Черкас або Києва.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Розуміючи важливість технічного оснащення відділення паліативної допомоги, народний депутат Антон Яценко подарував паліативному відділенню Уманської міської лікарні кардіодефібрилятор-монітор, необхідний для відновлення роботи серцевих м’язів; повітряний стерилізатор для обробки медичних інструментів; медичний відсмоктувач, кисневий концентратор, 3 монітори пацієнта, 3 холодильники, столик інструментальний, столик маніпуляційний, медичні шафи та шафи для одягу, 15 прикроватних тумб для пацієнтів, а також 20 багатофункціональних ліжок, які відповідають потребам хворих (для зручності їхні спинки та бокові поручні можуть зніматися, а висота ліжка регулюється). Разом із багатофункціональними ліжками до відділення також було передано 20 матраців з протипролежневими системами.

За інформацією прес-служби народного депутата Антона Яценка

Поділитись

Коментарі

Вгору