Яснозірські лісівники оновили рекреаційний пункт “Холодок” (фото)

04 вересня 2017, 20:03

Один із найпопулярніших рекреаційних пунктів на території держлісфонду Корсунь-Шевченківського лісгоспу є «Холодок», розташований у лісових насадженнях Яснозірського лісництва, понад трасою Черкаси-Корсунь-Шевченківський. З роками його популярність лише зростає, адже він знаходиться у зручному для подорожніх місці, а ще – зроблений зі справжньою лісівничою любов’ю. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Для зручності відпочиваючих, лісівники облаштували тут дві альтанки, також встановили великий стіл із лавами. Одночасно на території рекреаційного пункту може розміститися три різні компанії, які будуть почувати себе комфортно і затишно, не заважаючи одна одній. Окрім того, тут традиційно обладнали місця для сміття та багаття, тож вогонь не становитиме небезпеки для лісу. Проклали доріжки і маленький місточок через яр.

- Приємно відзначити, що дедалі частіше люди почали залишили по собі чистоту в цій зоні відпочинку. Це говорить про те, що місце дійсно стало улюбленим і у кожного, хто хоч раз тут побував, виникає бажання повернутись сюди знову. Хочеться щиро подякувати тим відпочиваючим, які прибирають після себе та залишають це місце в охайному стані для наступних відвідувачів, – відзначив лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

Цього року лісівникам довелось замінити агітаційний аншлаг поблизу рекреаційного пункту, адже старий був пошкоджений. Аби відпочивальники не втрачали пильності та не забували про правила поведінки в лісі, на ньому вони розмістили, окрім загальних інформаційних відомостей про лісництво та карти лісонасаджень, й пам’ятку для відвідувачів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору