Ярослав Нищик: “Працівники прокуратури активно працюють над відстороненням мене з посади”

10 жовтня 2018, 15:17

Працівники прокуратури активно працюють над відстороненням мене з посади секретаря міськради. За інформацією, що я маю, наразі працівники прокуратури проводять опитування так званих "потерпілих", формулючи питання таким чином, що в процесі допиту "потерпілі" стверджують про порушення секретарем міської ради прав депутатів у ході проведення пленарного засідання 22 серпня.

Тобто фактично прокуратура формує свою роботу таким чином, що після відсторонення міського голови, планується спроба тиску на секретаря міської ради (на мене), аби той приймав потрібні для певної частини впливових людей цього міста рішення. Або ж так, якщо я на це не піду, відбудеться відсторонення мене від займаної посади, і, фактично, зрив роботи не лише міської ради, а й виконавчого комітету, оскільки буде відсутній кворум виконкому. Нині прокуратура працює над перекваліфікацією мене зі свідка в підозрюваного.

Вважаю такі спроби і звинувачення проти себе «притягнутими за вуха». Яким чином секретар у присутності міського голови, не ведучи засідання, не ухвалюючи рішення про його скликання, не підписуючи рішення, прийняті на сесії, міг впливати на ті чи інші питання? Жодним. Секретар може впливати і технічно перешкоджати роботі депутатів лише тоді, коли він виконує обов’язки міського голови. В момент присутності міського голови права секретаря досить обмежені. Вважаю, що це фактично спроба трактувати закон по-своєму.

Ярослав Нищик, секретар Черкаської міської ради

Вгору