Яким повинно бути оснащення комп’ютерних столів?

28 жовтня 2019, 18:55

Яким повинно бути оснащення комп’ютерних столів?

На меблевому ринку постійно з’являються моделі комп’ютерних столів, що оснащуються все більш вдосконаленими опціями. Їх завдання – функціонально спростити та полегшити роботу за комп’ютером. Але іноді нововведень настільки багато, що важко зорієнтуватись – чи потрібні ці атрибути?

Подивіться, наприклад, каталог меблевого інтернет-магазину https://mebshop.kiev.ua/uk/mebel/komputernie_stoli , де представлена така кількість різноманітних моделей, які відрізняються одна від одної за габаритами, за кольором, за конструкцією, що без попереднього вивчення предмету важко підібрати модель, яка відповідає всім необхідним критеріям.

Оснащення комп'ютерних столів

1.      Висувна полиця під клавіатуру. Її призначення – економія робочої поверхні.

2.  Підставка під СБ, яка захищає його від механічних ушкоджень. Існує дві модифікації: стаціонарна й та, що викочується.

3.  Полички для периферійних пристроїв. Їх призначення – оптимізувати робочий простір. Окрім значного зростання функціональності столу вони сприяють покращенню його зовнішнього вигляду.

4.  Підставка під монітор, що крутиться. З її допомогою монітор можна повернути в будь-якому напрямку.

5.  Висувні шухляди, в яких зберігаються канцелярське приладдя, папери та інші предмети. Функціональність столу збільшується пропорційно кількості шухляд. Але й вага його теж стає більшою.

6.  Кабель-менеджмент. Це система, якою оснащуються більшість сучасних моделей комп’ютерних столів. Вона являє собою декілька кабель-каналів і розеток, які повинні убезпечити від сплутання проводів комп’ютера та оргтехніки.

7.  Тумба. Це не дуже висока шафка з шухлядами, найчастіше мобільна (та, що викочується). Це більш прагматичний варіант, ніж стіл з великою кількістю висувних шухляд. Але і вартість у такої моделі вища. Особливість цих столів – досить жорсткі умови експлуатації: шухляди не можна висувати більш, ніж на ¾ довжини і не можна користуватись 2-3 шухлядами одночасно, інакше тумбочка перекинеться.

8.      Підставка для ніг, що знімає з нижніх кінцівок напругу. Нею рекомендовано користуватись тим, хто багато часу проводить за комп’ютерним столом. Вона покращує кровообіг в судинах ніг, що є профілактикою варикозу.

Зауваження

Значення бокової підставки під монітор не є однозначним: окулісти розходяться в думках відносно його розміщення. Частина стверджує, що центр монітора повинен знаходитись на рівні очей, інші вважають, що нижче, а на рівні очей – його верхній край. Не беремось сперечатись з фахівцями – нехай кожен користувач вирішує це особисто.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору