Черкащанин розповів, що поліція хотіла від добровольців у Золотому

28 жовтня 2019, 18:15

Фото: Макс Левін

Сьогодні вранці з'явилося повідомлення про те, що в Золоте (Луганська область) приїхала поліція зі зброєю, нібито "виселяти" звідти доровольців "Азову". Зокрема, про це у Facebook повідомив журналіст видання LB.UA Макс Левін.

"Приїхали тіки-шо, в кількості 18 осіб, озброєні, приїхали під приводом перевірити мою машину (підозріле авто). Оглянули авто, дізналися хто я, доповіли начальству і поки поїхали. Намагалися нависати, що я незаконно проїхав в Золоте-4", - написав він.

Відео спілкування добровольців із поліцією у мережу виклав засновник та екс-командир "Азову" Андрій Білецький.

Серед добровольців, що перебувають нині в Золотому - і черкащанин Олег. За його словами, крім нього там є ще кілька представників Черкащини.

- Наразі тут все спокійно. Сьогодні зранку приїжджала поліція, під приводом перевірки автомобіля, - розповів він. - На територію будинку, де розташовані наші позиці, вони не заходили. Перевірили автомобіль, подивилися документи в журналіста і поїхали. Після того приїздило місцеве поліцейське керівництво разом із представниками Збройних сил і ВСП. Ми з ними поспілкувалися, вони перевірили наш будинок на наявність зброї. Відповідно, нічого не знайшли, тому що в нас ніякої забороненої зброї, як і легальної, немає, ми все вивезли, що в нас було. Ситуація наразі спокійна, вони поїхали, але обіцяли щодня приїздити перевіряти. Ми ж у свою чергу нікуди звідси не їдемо.

Олег разом із іншими черкащанами перебуває зараз у Золотому

Тим часом, зазначає боєць, починаючи звечора, як тільки темніє, чутно обстріли на позиціях військових, які знаходяться трохи далі від них, тож ніякого режиму тиші там немає.

Нагадаємо, днями Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у населеному пункті Золоте Луганської області, поспілкувався з добровольцями. Однак у Штабі ООС заявили, шо ці люди "перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, чому надається належна правова оцінка".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору