Яким може бути сквер “Юність” у Черкасах після реконструкції (фото)

22 вересня 2016, 09:58

dd110ec7883c9b8f9a57062fc8a138bf339031f6

Наміри про реконструкцію скверу “Юність” у центрі Черкас міська влада озвучила ще на початку року. На сайті міськради була опублікована інформація, що серед задумів – упорядкувати зелені насадження, замінити асфальтне покриття на сучасне декоративне мощення, встановити нові ліхтарі й лавочки.

Один із ескізів реконструкції скверу авторства Віталія Солодкого опублікував у Facebook архітектор, завідувач сектору містобудівного кадастру у Черкаській міській раді Федір Балаба, пише Рідна Черкащина.

“Сподіваюся, що пропозиції та зауваження будуть враховані. Бажаю щоби замовнику фінансування вистачило на початок та завершення реконструкції”, – зауважив Балаба.

Замовник проекту – КП “Дирекція парків”. До слова, Віталій Солодкий робив проект реконструкції площі Богдана Хмельницького біля ПК “Дружба народів” у 2012 році. А також виступив в ролі дизайнера “модного” черкаського закладу – тратторії “Фаро дель Порто” у 2015 році.

Ось як має виглядати оновлений сквер “Юність” у версії Віталія Солодкого.

1-3 2-3 3-5

Фінансування заходів із реконструкції скверу “Юність” передбачене з бюджету за рахунок залишку коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Остаточне рішення прийматимуть депутати міської ради.

Поділитись

Коментарі

Рябовол Светлана :

Замечательная идея привести в порядок цент города. Только оставте старые деревья, есть просто неповторимые. И если за дело возмуться настоящие специалисты они смогут обыграть это место достойно.

Надежда :

Очень прошу оставить старые деревья и ели в новом проэкте реконструкции сквера.

Вгору