Якщо у вас перебили тридцять осіб, приведіть триста, – уманський журналіст закликає черкащан мобілізуватись

21 лютого 2014, 11:16

Уманський журналіст Володимир Гамалиця закликає черкащан мобілізуватись і продовжити вартувати на виїздах із міста та брати приклад з жителів області, зокрема уманчан і маньківчан.

Про це Володимир Гамалиця написав у Facebook.

"Черкащани, мобілізуйтеся. Не слухайте політиків що вас роз'єднують. Тримайте дамбу. Підійдіть з розумом. Зробіть як уманчани.

Якщо у вас перебили тридцять осіб, приведіть триста.

Умань учора чекала "Беркут", сьогодні чекає морпехів. На підхваті під Маньківкою - близько 3 тисячі осіб у бойовій готовності.

По всіх ключових містах за 60-80-кілометровій зоні - пости попередження. Щоб ніхто не під'їхав тихцем.

Беріть приклад - на посту в Золотоноші ставте своїх "народних спостерігачів", щоб не лише слідкували за автівками, а й за тим, що говорять ДАІшники.

Під базу "Беркуту" звезіть вантажівки з шинами. Будьте готові, щоб у черкаського "Беркуту" не було шансів і він був з народом.

Візьміть у народне кільце усі силові структури. Тисніть морально. Бережіть Черкаси. Більше ніяких маршів - одне місце збору.

Вичепіть на усіх ЗМІ і в місті списки силовиків і чиновників під люстрацію!!!

Колегам-журналістам, терміново з'ясуйте усі фінансові схеми і супутні бізнеси прокурорів, начальників та чиновників. Наприклад у ДАІ слабке місце - штрафмайданчики. Вони здаються в оренду. Зробіть ревізію маєтку начальника ДАІ. Поговоріть з банкірами, дізнайтеся схеми.

Нам це вдалося, у вас вдасться. Будьте, як уманчани. Думайте головою.

Якщо у городян немає яєць, то попросіть допомоги у навколишніх сіл. Там такі люди, що можуть стояти до кінця".

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

Ти ще скажи збирайтеся із зброєю! Лікуй собі мізки! Чому ти думаєш, що майдануті це вся Україна? Скоро у простих людей, яких до щястя набагато більше лопне терпіння і доведеться таким як ти з братами вуйко-бендерівцями рити землянки (схови) в бендерських лісах!

vyuko сказав:

мусорок заговорил. Хоч і на українській мові, але в тексті видно чиєю рукою писано.

Вгору