Які райони Черкащини не виконали завдання із проведення призову

30 листопада 2018, 20:44

За результатами осіннього призову, міста Умань та Черкаси, Канівський, Жашківський, Монастирищенський, Тальнівський, а також Черкаський райони не виконали поставленого завдання. Про це повідомили під час селекторної наради у Черкаській обласній державній адміністрації.

За словами обласного військового комісара Євгена Курбета, на сьогодні не виконують завдання з проведення призову громадян на строкову військову службу Жашківщина, Канівщина, Монастирищина, Тальнівщина, міста Умань та Черкаси, а також Черкаський район. Тож, упродовж двох діб, ці райони й міста мають виправити ситуацію та доповісти про результати.

Зауважимо, що з Черкаської області майже 600 осіб вже відправили на строкову військову службу. На сьогодні лишається близько 50 осіб.

Нагадаємо, що у Черкасах ловили призовника-втікача.

У вівторок, 27 листопада, до патрульних надійшло повідомлення про те, що у Черкасах по вулиці Хоменка працівник комісаріату намагається наздогнати призовника, якого було доставлено для проходження медичної комісії.

Коментарі

Коля сказав:

А с кем воевать?Кто ворог?Россия не войну с Украиной не пришла.За что солдаты гибнут на Донбассе?Не развязал бы кровавый пастор войну на Донбассе и Крым бы был в составе Украины.Не власть,а одни пацюки.

Вгору