Черкащани пропонують зробити платним проїзд для пенсіонерів у години пік

30 листопада 2018, 21:18

Черкащани пропонують зробити платним проїзд для пенсіонерів у години пік

На сайті Черкаської міської ради з'явилася петиція "Проїзд для пенсіонерів (у час пік)". Створення петиції ініціювала черкащанка Анжеліка Кочерга.

- Пропоную зробити проїзд для пенсіонерів у тролейбусі в час пік з ранку 6.00 до 9.30 і з 16.00 до 20.00 платним у зв'язку з полегшенням пасажиропотоку, - йдеться у дописі.

Станом на 30 листопада петиція набрала 9 голосів із 250 необхідних.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Кочерга- дійсно кочерга ,треба думати головою а не ср...кою коли подаєш петицію. :

Кочерга- дійсно кочерга ,треба думати головою а не ср…кою коли подаєш петицію.

Іван :

..дійсно люди їдуть на роботу….. а куди їде пенсіонер на базар…. так їдь після 10…

Пенсіонер :

А хохо не хаха. Згідно законодавства маю право на безкоштовний проїзд. А якщо так, то і в маршрутках нехай возять не в час пік безкоштовно. Ти диви яка розумна, мабудь нема родичів у Кочерги пенсіонерів, а якщо є, то нехай вони скажуть своє бачення.

юзр :

Иди накуй комуняка!

В :

Убьете последний рогатый и будете вообще пешком ходить. Еще бы петицию про платный дизель ввести.

Валентина :

Маючи мізерні пенсії, більшість пенсіонерів працює, і в ці часи пік їдуть на роботу і з роботи, Шановна Анжеліка Кочерга, ви про цей нюансік не подумали?

В :

У них хоть какая то пенсия есть, и работают на копейки. Из-за них молодежь не может на работу устроится. Не ездили бы может работодатели и зпл бы подняли.

ЮЗР :

ДАВНО ПОРА! А ТО ТУПО НА ХАЛЯВУ КАТАЮТСЯ..

В :

Я б еще и дизель платный сделал

Алла :

Мабуть Кочерга думає, що буде вічно молодою! Для цього треба частіше ходити пішки, пані Кочерга, і пасажиропотік полегшиться. А пенсіонерів не чіпайте, бо вони і так ледве гибіють!

Черкащанка :

У Кочерги, мабуть, або немає батька з матір”., або вони ще не пенсіонери. А ще нехай заборонять пенсіонерам ходити в час пік до магазинів, щоб не вешталися під ногами та не заважали вам, “годувальникам”, скуплятися. І ще – не ходити зранку до поліклініки, щоб не заважати вам забігти перед роботою та не сидіти у чергах…Так можна взагалі до абсурду дійти. Ніде по Україні такого не придумали (так же, як платити двічі за вивіз сміття). Тільки у нас займаються дискримінацією людей похилого віку.

Антон :

Лол это незаконно!

Черкасець :

Виросло покоління сучасних швондерів. Може при родах травмували, або погано кормили, може небажані діти… Зруйнували все: Хімволокно-стояла черга фур з Турціїї, щоб забрати продукцію.Хімреактив-випускав більше 3000 унікальних реакивів світової якості, Ротор- продукцію поставляв у Німеччину, Італію, Іспанію…..
Кочерга, та ще й Анжеліка- це вже український парадокс. Хто твої батьки, чи ти безродна?Які книжки ти читала у дитинстві, хто тебе вчив? За свою петицію збереш весь негатив на себе і прощавай здоров’я, почнеш бігати по лікарях ( а у поліклініках за той мізер працюють тільки пенсіонери)……

Дмитро :

З пенсіонерами нехай розбирається держава.Після монетизації пільг вони не зможуть на ОПС за туалетним папером кататись.
Краще було б прибрати пільги для студентів, хай платять.

Вгору