У Черкасах ловили призовника-втікача

28 листопада 2018, 11:53

У Черкасах ловили призовника-втікача

У вівторок, 27 листопада, до патрульних надійшло повідомлення про те, що у Черкасах по вулиці Хоменка працівник комісаріату намагається наздогнати призовника, якого було доставлено для проходження медичної комісії. Про це повідомила речниця Управління патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк.

Патрульні, прибувши на місце виклику, виявили призовника, який швидким темпом рухався в бік вулиці Смілянської. Цим громадянином виявився черкащанин 1998 року народження (підлягає військовому призову на строкову службу.

Патрульні доставили хлопця до військкомату, оскільки його розшукували, як особу, яка ухиляється від обов'язкового призову. Від призовника було відібрано пояснення за фактом події та передано старшому лейтенанту, працівнику ОВК.

Нагадаємо, воєнний стан було введено у десяти областях України.

Воєнний стан вводиться з 14 години 26 листопада та до 14 години 26 грудня в областях, які межують із Росією та невизнаною Придністровською республікою. А саме: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій областях.

Коментарі

Вгору