Яка в українця може бути ідея, як не любов до України? – Андрій Білецький

09 липня 2018, 14:40

У суботу, 7 липня, Андрій Білецький – народний депутат України, голова партії «Національний Корпус», перший командир полку особливого призначення «Азов», у рамках свого турне по Україні відвідав Черкаси. Під час зустрічі з містянами, яка відбулася в Будинку культури ім. Кулика, Андрій Білецький поділився своїм бачення ситуації, що склалася в країні, та шляхів виходу з кризи. На зустріч завітали небайдужі черкасці, волонтери, ветерани, громадські та політичні діячі Черкащини. Зала Будинку культури була заповнена вщент – жодного вільного місця, тож навіть у проходах стояли охочі послухати політика.

- Ми не живемо на безлюдному острові. Кожен з нас -  частина однієї нації, частина однієї країни і ми повністю залежимо від того, що відбувається в нашому великому домі – Україні. Той стан, в якому зараз знаходиться Україна можна назвати лише одним словом – катастрофа, - розпочав свій виступ політик.

Андрій Євгенійович розповів про 5 ключових проблем, які на його думку, ставлять Україну практично на грані виживання:

  • Війна з Росією. Лідер Нацкорпусу вважає, що ситуація поступово та майже непомітно для пересічних громадян, навіть непомітно для солдат на фронті, погіршується. Причиною цьому є те, що Росія весь цей час розбудовувала військову інфраструктуру довкола України. Натомість українська влада в цей час займалася виключно популізмом та власним збагаченням.

- Вчора, їдучи Черкащиною, ми побачили провладну рекламу на біг-борді: «Створили нову армію». Це брехня! У 2014 та 2015 роках десятки та сотні тисяч українців йшли на фронт захищати країну. Але в той же час, ми не будували армію, ми будували виключно дешеву показуху. Наш ворог підсилювався, а ми в цей час стояли на місці та оглядувалися назад, - зауважив лідер Нацкорпусу.

  • Українська демографія. Андрій Білецький вважає ситуацію, що склалася наразі в Україні з демографічними показниками, катастрофічною. Основною причиною тому є величезний відтік громадян працездатного віку на заробітки за кордон. Він зауважив, що нація, в якій менше 30 мільйонів людей не може конкурувати з іншими на рівні. А Україна наразі стрімкими темпами наближується до цієї страшної відмітки.

- Ще трохи і ми матимемо двох пенсіонерів на одного працюючого. Це катастрофа, цього не витримає жодна економіка світу. Демографія – це все! Люди – це головний ресурс для будь-якої країни і ми цей ресурс втрачаємо з катастрофічною швидкістю. Ми можемо лишитися країною без народу, - вважає Андрій Євгенійович.

  • Корупція. На думку політика, вона є абсолютно скрізь. Коли люди, які зараз у владі, розуміють, що можуть красти, прикриваючись армією, або у дітей, то вони крастимуть скрізь: на комуналці, на дорогах тощо.

- Корупція просякає зараз в кожну клітину нашого життя. Корупція, це така річ, яка не дає дихати цій країні взагалі, - розповів він, звернувши увагу на ситуацію, що склалася з гучним скандалом з т.з. «схемою Роттердам+».

  • Внутрішня безпека. Пан Андрій вважає, що влада має захищати людей, коли вона просто самоусунулася від цього питання.

- В Україні ніхто не почувається у безпеці. І питання не лише в кількості тяжких злочинів. Ми перші в Європі по наркозалежним в країні, ми перші в Європі по дитячому алкоголізму. Людина, яка не почувається в безпеці, не залишиться жити в цій країні, - зауважив політик.

  • Моральна деградація українського народу. Андрій Євгенійович переконаний в тому, що українці перестали вірити в краще та починають ставитися до власної країни, як до тимчасового прихистку.

- Ми самі це робимо, ми продаємо те, чим торгувати не можна! Ми продаємо наш ліс і це роблять цілі села. Ми продаємо наших людей. Ми продаємо навіть те, що в Україні завжди було сакральним символом нашого краю – ми продаємо чорнозем! – з гіркотою в голосі повідомив Білецький.

На його думку, при такому відношенні до власного дому, українці не почуватимуться в ньому комфортно та захищено.

Насамкінець Андрій Білецький підбив підсумок, назвавши першопричину цих бід та проблем. Політик вважає, що виною всьому т.з. Система чи то політичний істеблішмент, який, на його глибоке переконання, є абсолютно відрізаним від України та українців та проводить абсолютно «хижацьку» політику.

- Те що вони (представники нинішньої влади – ред.) напялюють вишиванки і кричать «Слава Україні», є нічим іншим, як мімікрією. Коли завтра треба буде кричати: «Слава Росії», або «Слава КПСС», то вони кричатимуть це і не менш переконливо ніж зараз, - вважає політик.

Андрій Білецький також розповів, що йому постійно вказують, що політична партія «Національний Корпус» надто молода, не має пізнаваних облич та ледь не повністю складається з ветеранів. На його думку, в цьому і є їхня перевага, що відрізняє відносно молоду політичну партію від інших.

- Молодий, значить, не вріс в цю систему, а прийшов з новою ідеєю та з чистими думками. Нам кажуть, що в нас багато ветеранів. Так, у нас 70% керівного складу партії складають вчорашні фронтовики. А хто може навести лад у країні, як не вони? Ветерани мають характер, щоб проводити зміни. Ми хочемо, щоб за нас говорили не наші слова та гарні фрази, а наші справи, - повідомив лідер Нацкорпусу.

До слова, не оминув політик і болючої теми доріг на Черкащині, зокрема в місті Сміла. Він запевнив, що його політсила впливатиме на цю спроблему усіма можливими методами.

- Якщо треба, впливатимемо і силовими методами. Бо інколи інше не допомагає. По можливості контролюватимемо виконання цих робіт, - повідомив пан Андрій у коментарі нашому кореспонденту.

По завершенню заходу, представники черкаського осередку Нацкорпусу спільно з Андрієм Білецьким, народним депутатом України черкасцем Олегом Петренком та гостями заходу провели акцію на підтримку українських військовополонених, основною вимогою якого є звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та території РФ. Ця акція відбулась під традиційним гаслом: «Разом і до кінця!» та горінням яскравих «фаєрів».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору