Як зустрічатимуть свята нинішні та колишні очільники Черкас та області

31 грудня 2015, 19:00

maxresdefault

Наші пращури казали, що як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Хтось вірить, що цієї казкової ночі трапляються дива, хтось сприймає це свято, як день відпочинку від роботи, хтось намагається гучно “відірватися” за весь рік. Нам стало цікаво, як Новий рік і Різдво святкують чинні та колишні керівники міста й області.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

1185276_433084726810481_226687177_n

- Святкуватиму вдома з родиною - це в нас традиція. Ялинка штучна. Страви традиційні. Дітям хочемо подарувати щось для розвитку творчих здібностей, можливо, мольберт для малювання. Від дітей очікую подарунок, зроблений своїми руками. Особливо подобаються малюнки. На Різдво ж традиційно всією родиною - до мими в Лисянку.

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич

479925

- Зазвичай, за кілька днів до Нового року нам діти повідомляли, що вони їдуть на свято до нас у Мошни і везуть із собою 20-30 друзів, оскільки у нас багато місця. Тому просять нас із дружиною підшуковувати собі якесь інше місце, бо ми їм будемо заважати. Цьогоріч вже, мабуть, такого не буде, бо вже діти у цьому році обзавелися сім'ями, ми чекаємо на онуку, тому я думаю, що вже таких "виселень" не буде. Різдво ми, зазвичай, зустрічали з родиною. Це - святе. На Святвечір везли вечерю, але це Різдво вже плануємо відзначати по-іншому. На різдвяні свята поїдемо у гості до наших нових сватів на Тернопільщину. Вони запросили нас у гості, ми погодилися приїхати до них, тому плануємо десь тиждень помандрувати Західною Україною під час різдвяних свят.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко:

1422281840_tchach-1

- Святкуватиму з родиною вдома. У нас це традиція. Лише кілька разів було, що святкували не в повному складі сім'ї. Ми з дітьми наряджаємо ялинку, також діти готують розважальну програму. Щодо подарунків, то ще тільки думаю про них. Але сума, яку витрачу на них, як правило, менша від тієї, яку витрачаємо на святкування дня народження.

Голова Черкаської облради Олександр Вельбівець

Фото: Про Все

Фото: Про Все

- Цього року, напевно, святкуватимемо так само, як і останні п'ять років. Взагалі ми не робимо гучних гулянь, адже я дотримуюся посту.  Якщо чесно, то я більше святкую Різдво, а не Новий рік. Тому новорічна ніч проходитиме у нас у родинному колі. Із Києва приїде донька, вона у нас студентка. На мою думку, Новий рік - це саме родинне свято. А 1 січня, зазвичай, йду вітати маму та брата. Щодо подарунків, то тут я практик - дарую те, що їм необхідно. Для цього намагася підчути, чи підгледіти, що рідні хочуть. На Новий рік подарунки вже є, але не буду озвучувати, що це. А мені, думаю, подарують светр.

Щодо того, скільки грошей піде на новорічний стіл, не скажу, бо цим у нас дружина займається. Мене й самого цікавить, яка це буде сума. Думаю, що це десь півтори тисячі гривень, можливо, більше. Зазвичай, на столі є всі новорчні страви.

Екс-голова облради Валентина Коваленко

fc9cf0755029325fd1183dd2c64f185e

- Новий рік відзначатиму у родинному колі разом із онучком, який народився місяць тому та із онукою. Мене так втомила злободенність, що хочеться просто спокійно й тихо посидіти з рідними. Якщо говорити про подарунки, то внучці взяла в кредит ліжечко й комод. Їх я вже подарувала, але вона вчиться писати й пише листа, то побачимо, що ще захоче. Взагалі, на Новий рік планую витрачати максимально скромно, адже на сьогодні я безробітна. До речі, облрада і досі не виплатила мені кошти. Тому на Новий рік на столі будемо обходитися чимось домашнім, лише трохи щось докупимо. До того ж у мене немає культу їжі.

Поділитись

Коментарі

Вгору