Як зареєструвати право власності на нерухомість у 2024 році: нюанси та порядок дій

07 червня 2024, 16:40

Кожен власник нерухомості обов'язково стикається з питанням, як правильно її треба оформити та куди звертатися. Реєстрація прав власності це внесення даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Лише після цього фізична чи юридична особа зможе вільно розпоряджатися своїм майном. Водночас витяг не може бути правовстановлюючим документом, а тільки підтверджує, що власність була офіційно зареєстрована.

Державний реєстр речових прав та хто реєструє право власності

Держреєстр речових прав на нерухоме майно є всеукраїнською інформаційною системою, в якій зберігаються та обробляються всі необхідні дані про нерухомість.

А от зареєструвати свою власність можна у нотаріуса або ж у державного реєстратора. При цьому варто пам'ятати, що в процесі може виникнути багато нюансів, тому спочатку варто звернутися до профільного юриста. Наприклад, компанія DOZVIL вже давно допомагає власникам нерухомості уникнути всіх "підводних каменів", маючи у своєму арсеналі профільних фахівців із багаторічним стажем роботи.

Як зареєструвати право власності, скільки часу на це потрібно та яка вартість

Реєстраційні дії відбувається у той же день, коли подана заява. А впродовж 5 днів документи розглянуть та зареєструють. Та якщо заявник захоче швидшого оформлення, він зможе оплатити адмінзбір та розраховувати, що термін розгляду скоротиться і триватиме від 2 годин до максимум 2 днів.

Щоб зареєструвати нерухоме майно, заявник, крім самої заяви на реєстрацію, має принести необхідний пакет документів. У кожному випадку він буде різним. З повним переліком таких випадків та термінами реєстрації можна ознайомитися на сайті компанії DOZVIL.

Вартість на реєстрацію права власності, здебільшого, індивідуальна й також залежить від кількох чинників. Наприклад, має значення, де об'єкт розташований, його характеристик та інше.

Чому важливо заручитися підтримкою фахівців

Зазвичай власники нерухомості звертаються до фахівців, аби зекономити свій час і бути впевненими у надійності всіх правочинів. Є чимало перепон, пов'язаних із реєстрацією нерухомості: наявність арешту, записів, які можуть перешкодити відчуженню або придбанню нерухомості та інше.

В компанії DOZVIL клієнт отримує безкоштовну консультацію з усіх питань, а послуги оплачує лише тоді, коли починається етап оформлення документів. До того ж, кожен етап можна оплачувати окремо.

Найголовніше, що фахівці можуть зробити все "під ключ" і тоді у клієнта не буде необхідності самостійно обходити численні кабінети.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору