Як рятувальники на Черкащині рятували голуба, кота і свиню

09 липня 2018, 22:45

Майже 400 разів у 2018 році рятувальники надавали допомогу населенню. Окремо серед звернень громадян стоять виклики, під час яких допомоги потребують не люди, а різноманітні тварини. Останнім часом рятувальникам довелось реагувати на кілька таких викликів. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Рятуючись від яструба голуб влетів до повітропроводу, звідки вже не міг самостійно вибратися. Про нелегку долю птаха рятувальникам повідомив господар квартири на вулиці Тараскова у Черкасах. Чоловік часто спостерігав за маневрами малого яструба, що постійно полював на голубів в цьому районі. Помітивши як голуб зник у повітропроводі, чоловік визначив його місце перебування і звернувся по допомогу до рятувальників.

Інший випадок стався у Ватутіному, коли господарі квартири на п‘ятому поверсі вирішили захиститися від можливих злодіїв і встановили грати. Неузгоджені будівельні зміни стали неприємною несподіванкою для місцевого кота, який звик хоча і до обмеженого квартирою, але вільного пересування.

Не очікуючи проблем, кіт намагався прослизнути крізь грати і, несподівано для себе, застряг поміж прутами. Перепустку на свободу котові виписали вже рятувальники, яких, спостерігаючи за невдалими спробами пухнастої тваринки звільнитися, викликали сусіди.

Найчастіше проблеми зі свійськими тваринами, коровами, козами, конями, бичками та свинями виникають, коли ті через недогляд власників потрапляють до ям. Зазвичай, попри зусилля власників, без допомоги рятувальників не обходиться. Не став виключенням і випадок що стався у Лисянці, де до ями потрапила свиня. 

Вгору