Як поводитися черкащанам у місцях з масовим скупченням людей

23 серпня 2019, 21:02
Як поводитися черкащанам у місцях з масовим скупченням людей

Фото тематичне

Під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України Управління Служби безпеки України в Черкаській області закликає громадян зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у місцях з масовим скупченням людей.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

Черкащан закликають бути уважними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії (0472) 37 92 44 чи на електронну поштову скриньку: usbu_chk@ssu.gov.ua
Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена.

За інформацією прес-служби СБУ України в Черкаській області 

Коментарі

Вгору