Як користуватися мікрокредитами без переплат: 3 правила для позичальника

29 серпня 2019, 13:35

Як користуватися мікрокредитами без переплат: 3 правила для позичальника

Мікрокредити набирають все більшої популярності. На відміну від банківських позик, для їхнього оформлення не потрібна довідка про доходи, додаткова документація або застава. Необхідна сума, зазвичай в межах 10-15 тис. грн, видається на руки або на карту після оформлення заявки із введенням даних паспорту та ІПН. Однак деякі люди скаржаться, що за такі кредити їм доводиться переплачувати, іноді в два-три рази більше, ніж саме тіло позики.

Ми вирішили розібратися в даній ситуації та залучили ряд кредитних експертів різних компаній. Вони підготували кілька рекомендацій, як користуватися кредитними грошима з мінімальними переплатами.

Уважно читайте договір і не порушуйте графік погашення

Як користуватися мікрокредитами без переплат: 3 правила для позичальника

Фахівці сервісу smalan-norge.com, в якому працює кредитна компанія Leasy lån і ще декілька відомих фірм, розповіли, що головна причина переплат – неуважність позичальника. На цьому ринку існує серйозна конкуренція, тому в кожної кредитної установи дуже добре працює відділ маркетингу, що різними акціями й активностями приваблює клієнтів. Однак, умови позики конкретної людини не завжди збігаються з рекламою, через яку він прийшов до компанії. В результаті виникають непорозуміння, прострочення і пеня.

Щоб такого уникнути, потрібно дуже уважно вивчити не рекламу, а договір, який ви підписуєте. В даному документі потрібно виділити для себе:

  • процентную ставку по кредиту;
  • дату погашення;
  • відповідальність за прострочення;
  • можливість реструктуризації та пролонгації.

У будь-якій форс-мажорній ситуації необхідно підтримувати зв'язок з МФО та намагатися залагодити суперечки без суду. Найчастіше компанії йдуть на поступки і дають відстрочки для погашення.

Обирайте найвигідніші умови

Як користуватися мікрокредитами без переплат: 3 правила для позичальника

Для співпраці варто вибирати ту компанію, яка пропонує лояльніші умови. Найпростіше визначитися за допомогою спеціальних кредитних агрегаторів, наприклад, smslansnabb.se. Оцінивши за кілька хвилин каталог цієї платформи, можна помітити, що компанія Advisa пропонує ефективну процентну ставку всього 5,79%. У підсумку, на пошуки партнера пішло мінімум часу і сил.

У агрегаторів для пошуку кредитів є ряд додаткових плюсів:

  • безпека – в них зібрані тільки перевірені фірми;
  • актуальність – дані послуг постійно оновлюються;
  • наочність – можна порівняти одразу кілька пропозицій.

Заведіть особистий кабінет

Як користуватися мікрокредитами без переплат: 3 правила для позичальника

Але, незалежно від того, в яку компанію ви звернулися за позикою, журналісти інформаційного агентства «Херсонці» в статті – http://khersonci.com.ua/public/37751-kak-podavat-zayavku-na-onlajn-kredit-chtoby-ee-tochno-odobrili-chek-list.html, рекомендують завести на сайті МФО свій кабінет. З його допомогою можна:

  • відслідковувати в реальному часі ситуацію по кредиту;
  • спілкуватися з техпідтримкою компанії;
  • закривати борг онлайн в будь-який час доби і день тижня.

Головне правило безпечного використання кредиту – повний і постійний контроль. Якщо ви знаєте, яку суму потрібно повернути і скільки коштує кожен день прострочення – мотивація платити вчасно буде набагато вищою.

Коментарі

Вгору