Як довго на Черкащині буде прохолодна погода

08 липня 2019, 13:01

Як довго на Черкащині буде прохолодна погода Поточний робочий тиждень дебютуватиме похолоданням та періодичними короткочасними дощами, грозами, при грозах шквали та ймовірний град. Температура повітря знизиться на 3-4º, при кліматичній нормі на цей час 19-20º, очікується 16-17º, що відповідає кінцю серпня-початку вересня.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. 

Ночі та ранки будуть прохолодними - 8-13º, що негативно впливатиме на теплолюбні сільгоспкультури, вдень комфортні - 18-23.

Прогнози говорять про те, що повернення спеки не варто очікувати як мінімум до середини липня. Попри зміну погоди, у нашому регіоні до 10 липня утримується складна ситуація з пожежною небезпекою. Епіцентром надзвичайної пожежної небезпеки є Черкаський район, де її показник дуже високий – 17 000.

Температура води в Дніпрі на 08:00 годину 23-24º.

Така погода зумовлена тим, що в північних широтах сформувався висотний циклон, під нього і підлаштовується приземна циклонічна депресія - це зона із кількома центрами найнижчого атмосферного тиску.

Як правило, така синоптична ситуація тривала, оскільки у цій баричній зоні формуються і розвиваються нові циклони, невтомно надсилаючи атмосферні фронти, які несуть дощі й прохолоду.

Читайте такожЧи повернеться спека: синоптики розповіли про погоду на Черкащині.

Коментарі

Вгору