Як черкасці можуть повернути ліки в аптеку

30 січня 2019, 18:58

Із 1 січня черкащани мають право повертати ліки до аптек, якщо вони виявилися неяісними. Втім, протягом січня жодної упаковки медикаментів до аптек містяни не повернули. Як виявилося, зробити це дещо складніше, ніж думали черкасці. 

Про це інформує "UA: ЧЕРКАСИ".

- Нещодавно я придбала в аптеці ліки, якими часто користуюся, але вони виявилися неякісними. Я дізналася, що з 1 січня діє закон, що я можу повернути їх. Я звернулася до аптеки... - розповіла черкащанка Марина Бабич. 

За словами дівчини, в аптеці їй відмовили повернути гроші, оскільки у неї не було необхідних документів.

- Для того, щоб повернути ліки до аптеки, людина повинна надати документ про неналежність ліків та товарний чек. Про неналежність ліків має засвідчити компетентний орган. У нас - це Державна служба з лікарських засобів, - пояснила завідувачка аптеки Наталія Демченко. 

Якщо медикаменти неякісні, то служба має право вилучити їх із обігу.

- Те, що принесе споживач, ми можемо подивитися на предмет візуальних ознак: чи зареєстрований препарат, чи упаковка на українській мові тощо. А потім вже вживаються заходи згідно з чинним законодавством, - зазначила Тетяна Мехлик, начальниця держслужби з лікарських засобів у Черкаській області. 

Експертиза ліків для покупців безкоштовна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору