Як черкасці Масляну святкували (фоторепортаж)

18 лютого 2018, 14:46

З млинцями та варениками, народними забавами та гарним настроєм. Саме так проводжали зиму черкасці у парку «Сосновий бір».

17 лютого КП «Дирекція парків» організувала там традиційне свято. Більше 20-ти локацій, майстер-класи, концертна програма, а о 16-й годині - підкорення стовпа, на якому партнери заходу розмістили 7 пакунків із подарунками: побутовим начинням, ковбасами та подушками.

- Таке свято стало улюбленим серед жителів нашого міста усіх вікових категорій, - говорить керівник підприємства Володимир Стойко. - Помітно, що люди скучили, бо востаннє бачилися в парках на Різдво. Як і торік, обрали місце проведення біля літнього театру, тут зручно та комфортно.

Крім того, говорить художній керівник Дирекції парків Інна Омелюх, цьогоріч свято має яскраво виражене спортивне спрямування, побільшало кулінарних яток за рахунок участі у проведенні Масниці навчальних закладів міста.

- Ми прийшли з подругами, подобаються веселі пісні і атмосфера, - ділиться враженнями пані Олена. - Також тішить, що на святі тепер не лише млинці, а й вареники, тобто складові вже україської Масниці.

Кульмінацією свята стане спалювання опудала зими о 17-й годині та яскраве вогняне шоу.

За повідомленням КП "Дирекція парків".

 

Вгору