Як черкаським АТОвцям безкоштовно отримати путівку для оздоровлення

01 жовтня 2015, 22:00

ато

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням.

- Порядком, передбачається забезпечення путівками, проте не передбачена грошова компенсація за їх невикористання, - пояснює директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало. - Для санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО виділено, за рахунок коштів державного бюджету, 103 путівки до оздоровчих закладів України, які розподілені по районах та містах області. Крім того, на зазначені цілі з обласного бюджету виділено 500 тис. грн.

За його словами, путівки були надіслані до органів соціального захисту та розпочата оздоровча кампанія учасників АТО.

Для отримання путівки в цьому році необхідно стати на облік до управління праці та соціального захисту населення  та подати наступні документи:заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, документ, що  підтверджує залучення до виконання завдань АТО в районах її проведения.

Таким документом може бути:

- наказ центру АТО при СБУ, або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань в районах їх проведення;

- довідка про участь особи в АТО згідно з додатком І або 2 до Порядкунаданнястатусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО, забезпеченні її проведенні, затвердженого постановою Кабміну від 20 серпня 2014 року № 413;

- рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії при про встановлення  особі статусуучасника бойових дій,  як такій, що захищала незалежність,суверенітет та територіальну цілісність України і брала участь в АТО, забезпеченні її проведення;

- довідка про обставини травм для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення АТО;

- витяг з протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, у військовослужбовця. 

Куди звертатись

До управління праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих органів міських рад за:

  • зареєстрованим місцем проживання,
  • фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, шо переселилися і тимчасово окупованої території).

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

  • інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;
  • учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору