Як черкащанам отримати рахунок за електроенергію під час війни

08 квітня 2022, 10:04

Рахунки за спожиту протягом березня електроенергію вже сформовані і найближчим часом будуть доставлені у будинки мешканців Черкаської області.

Очікується, що цього місяця доставка рахунків відбуватиметься у штатному режимі, але існують альтернативні можливості дізнатися суму до оплати.

  • Найоптимальнішим способом дізнатися про суму, яка нарахована за попередній місяць, є Кабінет побутового споживача. Тут, окрім самої суми, можна побачити всю історію нарахувань і оплат, а також, за потреби, роздрукувати рахунок. Також є можливість долучитися до природозберігаючої акції шляхом відмови від рахунку у паперовому вигляді. Для цього достатньо поставити позначку у відповідному віконечку в Кабінеті побутового споживача – у такому випадку вичерпну інформацію можна бачити у своєму особистому кабінеті, як і раніше, мати змогу роздрукувати квитанцію, але рахунок замість поштової скриньки надходитиме на електронну пошту. Такий спосіб є більш сучасним.
  • З минулого місяця тепер про суму, яка виставлена у рахунку за попередній місяць, можна дізнатися без входу до особистого кабінету. Для цього варто натиснути кнопку «Дізнатися нарахування», ввести номер особового рахунку і легко дізнатися, яку суму потрібно заплатити за електроенергію у цьому місяці.
  • Суму до оплати завжди можна дізнатись у своїх центрах обслуговування споживачів та колцентрі Товариства, зателефонувавши або надіславши відповідний запит у месенджери Viber, Telegram чи на електронні пошти Товариства.

Наразі усі кошти, які надходять до ТОВ «Черкасиенергозбут» і ПАТ «Черкасиобленерго», спрямовуються виключно на закупівлю електричної енергії, забезпечення безаварійності та безперебійності електропостачання, а також на допомогу Збройним силам України та загонам територіальної оборони Черкас, Черкаської області та регіонів, де ведуться бойові дії.

За інформацією пресслужби ТОВ "Черкасиенергозбут"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору