Як черкаські фітнес-клуби працюють після карантину (відео)

16 червня 2020, 21:02

Обмеження кількості клієнтів у залі, обробка обладнання антисептиком та перевірка самопочуття відвідувачів: таких протиепідемічних норм дотримуються тренери та клієнти одного із черкаських фітнес-клубів. Про це Суспільному повідомила співвласниця закладу Катерина Гапіна.

За словами Катерини, з першого червня зал відновив діяльність відповідно до послаблень умов роботи Міністерством охорони здоров’я.

Співвласниця та тренерка одного із черкаських фітнес-клубів Катерина Гапіна розповіла, що нині через карантинні обмеження, до заняття допускають не більше десятьох осіб:

- Умови змінилися. Ми частіше робимо вологе прибирання приміщення, санітайзер, вимірюємо температуру, не беремо більше 10 осіб у групу на одне заняття, й інтервалів між заняттями теж дотримуємося: група за групою не йде.

Зал закрили 17 березня і не працювали 2,5 місяця. На період карантину заморозили абонементи на відвідування залу і закривати бізнес не планували.

Тренерка фітнес-клубу Марина Барська розповіла, що клієнтам у період карантину пропонували заняття по скайпу. А ось відвідувачка фітнес-клубу Світлана Сологуб у період карантину займалася вправами вдома самостійно.

У перший день послаблення карантину для спортивних залів на заняття до фітнес-клубу прийшла черкащанка Олена Воробйова, вона розповіла, що чекала із нетепрінням на відновлення роботи, щоб поновити тренування.

Головна санітарна лікарка області Людмила Кравченко у коментарі Суспільному телефоном повідомила нові умови роботи спортивних залів у Черкасах:

- Є постанови головного державного санітарного лікаря, які розміщені як на сайті МОЗ. Так, у кожного працівника, який тримає спортивний зал, у них всі ці вимоги є обов’язково. Слід обов’язково дотримуватися норм, обов’язково, щоб було своєчасне провітрювання, щоб мили підлогу із застосуванням дезінфікувальних засобів, дотримання маскового режиму.

Тобто слід дотримуватися елементарні правила дотримання карантинних заходів.

Поділитись

Коментарі

Вгору