Як безпечно зустріти новорічні та різдвяні свята: поради від очільника ВООЗ

07 грудня 2020, 21:54

фото тематичне

На тлі пандемії COVID-19 у період новорічних та різдвяних свят варто залишатися вдома, дотримуватися протиепідемічних заходів та уникати скупчень людей.

Відповідне звернення генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Ґебреєсус оприлюднив на своїй сторінці у Twitter, пише "ТСН".

- Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але ми не повинні розслаблятися, - заявив очільник ВООЗ. - Через COVID-19 свята минуть не так, як зазвичай, та це не означає, що ми не зможемо їх відзначити.

Ґебреєсус порадив не подорожувати на Різдво без необхідності, наголосивши на тому, що у цей період чимало людей залишаються вдома. Він закликав відзначати свята із рідними та уникати зустрічей із членами "багатьох різних домогосподарств".

- Якщо ви все ж зустрінетеся з членами інших домогосподарств, зробіть це на вулиці, якщо зможете, а також збережіть дистанцію та вдягніть маску, - сказав гендиректор ВООЗ. - Завжди дотримуйтеся локальних чи національних настанов. 

За його словами, варто також уникати велелюдних шопінг-центрів та не скуповуватися у "пікові години".

- Користуйтеся шопінгом онлайн, якщо можете, - додав Ґебреєсус. 

Окрім того, очільник ВООЗ нагадав про маски, соціальну дистанцію та дезінфекцію рук під час користування громадським транспортом.

- Якщо ви маєте погане самопочуття - не подорожуйте! - наголосив він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору