«Я зміг захистити права своїх виборців у Верховній Раді, захищатиму і в обласній», – Олег Петренко

23 жовтня 2020, 14:01

Спілкуючись із людьми у дворах, на підприємствах та на інших зустрічах нерідко зустрічаюся із нерозумінням, для чого черкасцям потрібен свій обласний депутат.

З одного боку, здавалося б усе просто. Черкаси – обласний центр. Саме до цього населеного пункту в прямому й переносному сенсі ведуть всі дороги краю. На нього зорієнтовані і економічні, і культурні, і соціальні напрямки розвитку всієї області. Разом з тим, чомусь багато мешканців самих Черкас не надає значення тому, яку важливу роль у життя самого міста відіграє обласний бюджет, інфраструктура обласного значення та заклади, які підпорядковуються лише обласній владі.

Достатньо лише глянути на карту міста, щоб зрозуміти, скільки в ньому розташовується установ, над якими ні мер Черкас, ні міська рада не мають влади. Це і Обласні лікарні, дитяча та доросла, і Обласний кардіологічний центр, і Обласний онкологічний диспансер і багато інших подібних установ. І це лише медична галузь. Крім неї існують багато закладів спортивного напрямку, освітнього, культурного. А ще ж є дороги, на які багато черкасців виїжджають, коли хочуть провести вихідні на дачі чи в бабусі. Також не варто забувати і про безліч проєктів, які область і Черкаси організовують спільно. Їхнє якісне і вчасне проведення, фінансове забезпечення цілком залежить від того, хто саме представлятиме Черкаси на рівні області.

Сьогодні, на жаль, більшість черкасців не зможе назвати ім’я людини, яка представляє інтереси міста в обласній раді. А вона є! І має виконувати свою роботу на рівні з депутатами, які приймаючи стратегічні рішення у першу чергу враховують інтереси виборців із своїх районів. Інтереси ж Черкас в області не враховуються. Але так бути не повинно! Адже кожен з вас свого часу делегував цю людину на таку посаду. Віддав свій голос за те, щоб саме ця людина відстоювала інтереси міста в області. Результат цього ми всі можемо бачити.

Я завжди в житті займав активну позицію. У 2014 році ви довірили мені представляти інтереси міста в Верховній Раді. І я впевнений, що протягом всіх п’яти років, доки я був народним депутатом, нікому з вас, точно, не було соромно за свій вибір. Протягом цього часу я зміг довести, що вмію захищати права своїх виборців у державному органі вищого рівня. Саме тому зараз я йду в депутати Обласної ради. Йду для того, щоб в області не забували про потреби міста.

Я йду разом з командою ВО «Черкащани». Кожен з нас уже має свої досягнення в житті, пройшов випробування владою і після цього залишився нормальною людиною.

Саме тому 25 жовтня важливо обрати людину, яку прадставляла саме ваші інтереси в Черкаській обласній раді. Людину, яка гідна представляти громаду, та за яку не буде соромно.

Черкащани, пам’ятайте: саме від вашого вибору сьогодні залежить якість вашого життя і майбутнє ваших рідних. Нехай цей вибір буде правильним!

*передвиборна агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору