“Я вас відправлю у відставку та пошлю до диявола”: як черкаський журналіст поспілкувався зі священиком (відео)

25 березня 2020, 12:22

Метою телефонного дзвінка Валентина Чернявського було нагадати священикам московського патріархату про правила дорожнього руху, які вони порушили під час освячення вулиць Черкас. Однак митрополит Софроній... майже прокляв "патрульного".

"Старший лейтенант патрульної поліції Короненко Віктор (завжди мріяв бути поліцейським) подзвонив митрополиту Софронію, аби нагадати про ПДР. Тепер патрульний проклятий" - зазначив журналіст під дописом у "Фейсбук".

Під час розмови з підставним поліцейським отець Софроній встиг сказати, що тепер має право проклинати всіх атеїстів та богоборців, бо йому дали на це право. Хто - не повідомив.Коментарі

Василь сказав:

Чернявський, а те, що ти представився іншою, посадовою особою є шахрайством, то нічого? Клоун, ти взагалі хто такий, що дозволяєшь собі таку поведінку? Попустися

Леся сказав:

Шановний Валентин, чи зробили Ви стiльки для Черкащини, як зробив Софронiй, чи робите зараз щось для народу в цей тяжкий час, яке Ви мали право дзвонити цiй людинi, яка занята справами, називатись не тим, ким Ви есть. Михайловский собор вiдноситься до УПЦ, якщо Ви не знали, до чого тут Москва. Спасибi митрополит за те, що допомогу, вiн побить свою роботу, а Ви недожурналiст, сидiть дома I вчiться.

Казбет сказав:

Леся, нема ніякої УПЦ. Є філія РПЦ в Україні, і тому Софроній – слуга Москви. Хай краще для вірян закупить засоби захисту і дезінфекції, ніж займатися мракобіссям.

Казбет сказав:

Софроній, краще купи для своїх вірян маски та дезінфектори, аніж займатися хтозна-чим. Що, Кіріл з Москви наказав це зробити?

Оксана сказав:

У Софронія на фоні пандемії проявився апогей старечої деменції, маразму. Чомусь він вирішив, що більшість черкащан, які обурюються його розумовою і душевною хворобою – це якісь атеїсти чи богоборці.
Та ні. Ми віримо в БОГА! а Софроній викликає гірку зневагу!

Оксана сказав:

Софроній – старий маразматик. Шкода людей, якими він керує, яких він зомбує

Вгору