“Я мрію про життя без хвороби і болю”, – онкохворий юнак потребує допомоги (фото)

27 серпня 2020, 20:40

Антону Михайлюку - 23 роки, майже три із них він бореться із онкологічним захворюванням - лімфомою Ходжкіна.

Хвороба починалась із симптомів гострого респіраторного захворювання, але всі спроби лікування виявилися марними, періодичне нічне підвищення температури почало викликати не аби яку тривогу, прийшлося пройти десятки обстежень, аналізів, самопочуття погіршувалося. За результатами гістологічного дослідження лімфатичного вузла, взятого на біопсію у Кіровоградському обласному онкологічному диспансері, у жовтні 2017 року було встановлено діагноз - класична лімфома Ходжкіна.

Першу лінію лікування із 7 курсів хіміотерапії та 40 сеансів променевої терапії пройшов в обласному онкологічному диспансері але, нажаль, хвороба не відступила. Із жовтня 2018 року хлопець продовжив лікування у Київському Національному інституті раку, де основним лікуванням була запланована високодозова хіміотерапія із аутологічною трансплантацією кісткового мозку. Однак за крок до трансплантації у березні цього року у Антона стався рецедив, хвороба почала прогресувати.

На сьогоднішній день для боротьби із рецидивом юнаку необхідно продовжувати лікування препаратом імунотерапії Кітруда (пембролізумаб) кожні три тижні до повної відповіді організму, пройшов 5 курсів, вартість одного курсу складає понад 100 тис.грн., нажаль, цей препарат не входить до прийнятих стандартів лікування та не забезпечується державою, придбання препарату здійснюється пацієнтом.

- До встановлення діагнозу у мене було дуже багато планів та мрій, заочно здобував освіту, працював на залізничному підприємстві, за час лікування життя стало схоже на американські гірки, одного дня багато планів та сил, а іншого важко підвестися з ліжка, тривале лікування, крапельниці, обстеження, аналізи виснажують як фізично так і морально. Сьогодні моя мрія повернутися до повноцінного життя без хвороби і болю, відпочити на морі, піднятися в гори, влаштуватись на роботу. Майже за три роки лікування заощадження родини вичерпано, тому я разом зі свою родиною звертаємось до усіх небайдужих людей та просимо допомоги у зборі коштів на лікування, дякую за кожну рятувальну гривню, - розповідає Антон.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банку: 4149 4991 4131 4888 (Михайлюк Антон Андрійович)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору