Я ходив з ланцюгами ще зі шкільних часів, – Олег Винник про особисті подробиці життя

07 листопада 2018, 23:08

Я ходив з ланцюгами ще зі шкільних часів, - Олег Винник про особисті подробиці життя

Постійні аншлаги стали його візитною карткою. Кожен сезон - і знову феноменальний успіх. Зараз повним ходом триває підготовка великих сольних концертів у київському Палаці спорту, вони відбудуться 7 і 9 листопада. Планується унікальне шоу, в якому під кожну пісню придумана окрема історія. Зірковий співак з Черкащини Олег Винник розповів свою особисту історію про життя на сцені і поза нею, пише "Ліза".

- У 20 років Ви виконували соло в Черкаському народному хорі, потім здобули популярність в Німеччині як виконавець головних ролей в популярних мюзиклах, а потім ви повернулися на батьківщину, заспівали пісню "Щастя" і з того часу постійні аншлаги стали вашою візитною карткою. Олег, в чому причина вашого феноменального успіху? Харизма? Вокал? Імідж мачо, який до Вас у нашому шоубізі ніхто не експлуатував?

- Будь-який придуманий образ, у тому числі і "мачо", глядач розкусить за кілька виступів. У першу чергу, повинна бути душа і внутрішня сила. Мачо повинен бути всередині. Якщо ти мужик по життю, то будеш ним і на сцені. Хто б що не говорив сьогодні про мій зовнішній вигляд, імідж, прикраси, волосся - це нісенітниця. Я ходив з ланцюгами ще зі шкільних часів і нічого не придумував, щоб справити враження на публіку.

- Шанувальниці зносять ворота стадіонів, на яких Ви виступаєте, значить, ви потрапили "у десяточку". Але наскільки Вам близький Ваш сценічний образ? Поза роботою, якому стилю надаєтеперевагу? Ви стежите за модою?

- І на сцені, і в побуті, у мене однаковий гардероб. Єдине, що в повсякденному житті не ношу костюми. Люблю зручний одяг, рвані джинси. Ніколи не купую багато речей за раз. Тільки те, що дуже подобається. Якщо придумаю собі якусь футболку, не зупинюся поки не знайду саме таку. До слова, з мене міг би вийти непоганий модельєр, якби я розвивався в цьому напрямі. Пам'ятаєте, як всі ходили у вузьких штанях? Я їх собі уявляв значно раніше, ще років 12 тому. Довго шукав. Перші ластівки з'явилися в Швейцарії. Пам'ятаю, побачив і не роздумуючи купив. За рік всі магазини були забиті цими "трубами". Звичайно, я знайомий sз сучасними модними трендами, але вони не є для мене пріоритетом у виборі стилю. "Любов поза модою" - як я співаю.

- А якому життю надаєте перевагу? Якщо у вас з'являється вільний час, як Ви його проводите? Темні штори, абсолютна тиша - або навпаки?

- Без темних штор, але якщо випадає декілька вільних днів, першу добу сплю. А вже на другу добу рвуся до бою, мене пробиває на творчість.

- Ви недавно говорили, що ваша мрія будинок, ставок, верба над водою і Ви з вудкою на березі. Що означає для вас слово "будинок"?

- Я уявляю звичайний будинок, без пафосу, обов'язково в нашій країні, в затишному місці. Для мене головне, щоб був затишок і наше українське повітря. Напевно, про такий будинок не мріють багаті люди. Але я не можу собі уявити житло на 10-15 кімнат. Не розумію, навіщо люди будують замки, а потім залазять в борги, намагаються продати своє майно, і внаслідок можуть віддати все за десяту частину. Потрібно мати той будинок, який ти зможеш утримувати і власноруч прибрати. Для мене це важливо.

Я ходив з ланцюгами ще зі шкільних часів, - Олег Винник про особисті подробиці життя

- Готовий будинок вам не цікавий, ви хочете його будувати за власним смаком. Значить, ви любите господарювати. Може бути, самі готуєте і, швидше за все, саме здорову їжу? Адже Ви у відмінній формі! Ваша улюблена страва?

- Якщо чесно, то я люблю розкидати речі по будинку, точніше, залишати їх у зручних для мене місцях, але потім приберу з радістю. Все зроблю сам, нікого не буду просити. Люди бачать чистоту по-різному. Тим паче, своє житло я знаю краще за інших. Для того будинок й існує, щоб людина відчувала себе в ньому вільним. Готую теж з великим задоволенням. Люблю борщ, але без свинини. Наваристий, з яловичини. В принципі, можу приготувати що завгодно, крім випічки. Але при цьому не люблю стояти на кухні півдня, роблю те, що швидко, наприклад, салати. Оскільки щодня займаюся спортом, звичайно, намагаюся і харчуватися правильно. Найефективніша дієта - змінити свої звички, їсти усвідомлено, контролювати порції, якість їжі. Відучити себе від цукру, внести до раціону більше клітковини і білків.

- Який жіночий образ вам найбільше імпонує?

- Це і "красива зовні", про яку я співаю в одній зі своїх пісень, і має правильний підхід до життя. Жінка повинна бути цікавою, в першу чергу. Глибокий жіночий розум, який вміє керувати чоловічою головою - зразок сильної жінки.

 

Коментарі

Вгору