Вживають алкоголь, палять і слухають російську музику: черкащани скаржаться на підлітків біля ТРЦ

21 лютого 2023, 13:40

Рейд на парковці біля ТРЦ "Любава". Фото архівне

На сайті Черкаської міськради зареєстрували петицію з проханням звернути увагу на регулярні зібрання підлітків на задньому подвір’ї ТРЦ «Любава».

"У самому центрі міста, прямо біля знаків «палити заборонено», збирається натовп підлітків, які вживають алкоголь, палять і слухають російську музику. Часто відбуваються бійки. Такі дії заважають звичайним людям пройти до парковки. Водночас слухання музики окупанта є ганьбою і приниженням тих цінностей, за які воює наша країна", - йдеться у петиції.

За словами автора петиції, те, що відбувається в центрі міста, знижує репутацію Черкас.

"Це одне з тих місць, яке дає туристам враження «хамовитого і проросійського» міста. Прошу серйозно поставитися до заборони і збільшити кількість охорони. Або проводити постійні патрулювання цього місця", - йдеться у зверненні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віталій :

Я скажу вам те що у нас в містечку Тальне теж були подібні випадки

Олександр :

Пороти пора ціх підлітків разом з батьками, вмісті охтирка така сама ситуація ,вживають наркотичні засоби, алкоголь потім слухають своїх маргенштейнів і прочю нечість.А поліцейскі просто закривають на це очі. Пора ставити на місце цих підлітків разом з батьками

Станіслав Сергійович :

Та давно пора самим черкащанам відреагувати та втрутитися! А щодо поліції то ваша правда, поводять себе як соціальні імпотенти!

Даниленко Володимир :

Таке вже наше розбещене суспільство ,коли в самих верхах безкарне розкраданнямільярдів у ЗСУ,а молодь і собі намагається розслабитись.І ніяка поліція тут недопоможе,лише зпровокує що

Не провокуйте молодь та поліцію,наводьте лад зверху де крадуть безкарно мільярди

Олена :

Цих підлітків вже ювінальна поліція розганяла. Тоді вони переміщувалися у двори будинків, що поряд.
Треба поліцейський патруль і по цим дворам, бо там компанії підлітків продовжують робити те ж саме.

Попрутрошкін :

Непройшло і два роки…

Вгору