Вже третій суддя відмовився розглядати справу Олійника

12 грудня 2014, 15:50

10847054_661477077302397_1446496017_n

Вже троє суддів Черкаського окружного адміністративного суду заявили про свій самовідвід від розгляду справи щодо поновлення на посаді звільненого прокурора Черкаського району, сина скандального регіонала Руслана Олійника.

Про це інформує кореспондент Про все.

Сьогодні о 15.00 вдруге розпочалося засідання у справі поновлення на посаді екс-прокурора району Руслана Олійника. Під час нього було ухвалено рішення передати розгляд справи до кіровоградського суду, який територіально найбільш наближений до черкаського.

Як вже повідомляв кореспондент Про все, під час вранішнього засідання двоє суддів із колегії зробили самовідвід, оскільки не мали доступу до державної таємниці.

До 15.00 судом була сформована нова колегія у складі: Лариси Трофімової, Василя Коваленка та Петра Паламаря. Однак на початку засідання суддя Паламар оголосив заяву свого самовідводу. Він пояснив це тим, що до призначення суддею працював у прокуратурі області  та здійснював контроль над прокуратурами районів та міст. Він зазначив, що у нього склалися робочі, професійні та особисті стосунки з Русланом Олійником.

- Відтак, з мого боку може бути упередженість до обох сторін. Тому вважаю неможливим брати участь у справі,  - зазначив суддя.

За словами головуючої колегії Лариси Трофімової, у зв'язку з тим, що в окружному адмінсуді більше немає суддів, які мають доступ до державної таємниці, і немає з кого софрмувати колегію, справу Олійника передадуть до іншого суду.

Поділитись

Коментарі

Вгору