У Золотоноші наказали припинити виставку про Голодомор

12 грудня 2014, 15:34

1

Депутат обласної ради від ВО "Свобода" Олександр Лошков організував з побратимами у Золотоноші виставку "Вбивство голодом - геноцид". Однак виставку після одного дня експозиції зняли, але не оргазізатори.

"Домовились з одним із навчальних закладів міста через відділ освіти про можливість розміщення виставки в приміщені закладу з 9 до 13 грудня. Виставка там розміщувалась лише один день. Після чого її зняли (не ми), - написав Лошков y Facebook.

Питаю керівництво закладу про причини, дають відповідь: наказали "зверху".
Інший випадок. Рік тому, в листопаді, встановили пам`ятний хрест на місці поховання жертв Голодомору. Повідомили про це місцеву владу. Результат: отримали претензію за підписом міського голови про необхідність "демонтувати самовільно встановлену споруду".

За результатами всього цього у мене висновок: якась нездорова фобія щодо Голодомору у владному ешелоні нашого міста.

Ще: домовився з тим самим керівником про виготовлення дітками, що відвідують мистецькі гуртки, різних виробів, щоб продати їх під час наступної сесії облради. На виручені кошти мали намір придбати необхідні речі для наших воїнів. Керівник пообіцяв, що дітками це буде зроблено. Завзято так пообіцяв. Але внаслідок всього вищенаписаного щодо виставки згодом мені відмовив" :( 

Поділитись

Коментарі

Олег сказав:

Региональная власть города продолжает дело партии регионов, которая никогда не признавала голодомор на Украине

Вгору